فهرست بستن

3 سال آپدیت اندروید برای گوشی های ال جی – وعده شرکت به خریداران

همانطور که احتمالا می‌دانید ال‌جی تصمیم گرفته است تا از تجارت به شدت رقابتی گوشی‌های هوشمند کنار رود. درست مانند سونی و HTC، شرکت کره‌ای هزینه زیادی در این راه خرج کرده است و نتوانسته بازده خوبی نسبت به هزینه‌ها داشته باشد. پس از 6 سال و ضرری به اندازه 4.5 میلیون دلار، ال‌جی در نهایت تصمیم گرفت تا از این کسب و کار خارج شود و تمرکز خود را بر روی بخش‌های دیگر مانند وسائل نقلیه و تجهیزات خانه هوشمند، روباتیک، هوش مصنوعی و … بگذارد. با این حال، 3 سال آپدیت اندروید برای گوشی های ال جی وعده‌ای است که این شرکت به خریداران سابق یا آینده محصولات خود داده است.

ممکن است که میزان فروش گوشی‌های هوشمند ال‌جی به اندازه شرکت‌هایی مانند سامسونگ یا اپل نباشد، اما هنوز مردم زیادی در سراسر جهان از محصولات این شرکت استفاده می‌کنند. غول کره‌ای دنیای فناوری جهان در روزی که خبر خروج خود از دنیای موبایل را مطرح کرد، بسیار گنگ در خصوص آینده گوشی‌های فعلی سخن گفت. ال‎جی اعلام کرد که پیشتیبانی و بروزرسانی نرم‌افزاری را برای افرادی که هنوز از گوشی‌های این شرکت استفاده می‌کنند ارائه خواهد داد، اما هیچ جدول زمانی ارائه نکرد.

امروز ال‌جی با توضیحات بیشتر در این زمینه برگشت. در بیانیه مطبوعاتی که امروز منتشر شد، ال‎جی وعده داده است که تمامی گوشی‌های پریمیوم و بالارده این شرکت که در حال استفاده هستند تا سه سال پس از زمانیکه خریداری شده‌اند آپدیت سیستم عاملی را دریافت خواهند کرد.

3 سال آپدیت اندروید برای گوشی های ال جی فقط شامل محصولات بالارده می‌شود!

باید یک بار دیگر به این نکته تأکید داشته باشیم که تضمین سه سال آپدیت سیستم عاملی تنها شامل گوشی‌های بالارده‌ای که سال 2019 و 2020 راهی بازار شده‌اند می‌شود. این مجموعه از گوشی‌های سری G، V و Velvet در کنار Wing می‌شود.

البته گوشی‌های سری LG Stylo و K که سال 2020 معرفی شدند هم آپدیت‌های اندروید را دریافت خواهند کرد. با این تفاوت که این گوشی‌ها به جای 3، 2 آپدیت دریافت می‌کنند.

ال‌جی با وجود آنکه اعلام کرده است تا پایان ماه جولای از این کسب و کار خارج خواهد شد، در سه ماهه دوم سال همچنان به تولید گوشی ادامه خواهد داد تا تعهدات قراردادی خود در قبال شرکت‌های مخابراتی و اپراتورها را عملی کرده باشد.

تماشا کنید: بررسی گوشی LG Velvet – آواز قو
بیشتر بخوانید: وداع ال جی با صنعت گوشی هوشمند – 31 جولای روز آخر است

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *