مقایسه طول عمر باتری آیفون‌های XS، XS Max و XR با نسل‌های قبلی

مقایسه طول عمر باتری آیفون‌های XS، XS Max و XR با نسل‌های قبلی

سه آیفون جدید سال ۲۰۱۸ یعنی iPhone XS، iPhone XS Max و iPhone XR معرفی شده اند و برای کاربران امکانات نظیر اولین چیپ ۷ نانومتری جهان، قابلیت Face ID، دوربین های تقویت شده و نمایشگرهای بدون حاشیه را به ارمغان آورده اند، هر چند که نرخ به روزرسانی این نمایشگر ۱۲۰ هرتز نیست. با این وجود در خصوص باتری این سه گوشی حرف زیادی به میان نیامده است. اپل مانند همیشه جزئیات باتری گوشی های جدید خود را در مراسم افشا نکرد. بنابراین باید خودمان این اطلاعات را کشف کنیم.

iPhone XR بهترین باتری را در میان آیفون‌ها دارد

به طور خلاصه می توان اینگونه تشریح کرد که آیفون XR بهترین باتری را در میان تمام آیفون های تاریخ دارد. تفاوت بسیار زیادی دیده نمی شود، اما به طور بیشتر از iPhone XR و هر دو آیفون ۸ که سال گذشته معرفی شدند، دوام میاورد. در مجموع هر سه آیفون جدید در مقایسه با نسل های قبل از نظر باتری بهبود پیدا کرده اند که می توانید جزئیات آن را در جدول پایین را که برحسب ساعت است مشاهده بفرمایید:

طول عمر باتری

مکالمه

اینترنت

پخش ویدئو

موسیقی

iPhone XS Max

۲۵

۱۳

۱۵

۶۵

iPhone XS

۲۰

۱۲

۱۴

۶۰

iPhone XR

۲۵

۱۵

۱۶

۶۵

iPhone X

۲۱

۱۲

۱۳

۶۰

iPhone 8 Plus

۲۱

۱۳

۱۴

۶۰

iPhone 8

۱۴

۱۲

۱۳

۴۰

iPhone 7 Plus

۲۱

۱۳

۱۴

۶۰

iPhone 7

۱۴

۱۲

۱۳

۴۰

 

همه آیفون هایی که در بالا لیست شده اند، به جز آیفون های سری ۷ از شارژ سریع پشتیبانی می کنند که در مدت ۳۰ دقیقه گوشی را بیش از ۵۰ درصد شارژ می بکند. اما برای دست یابی به این هدف شما باید شارژ سریع را جداگانه تهیه کنید، چرا که شارژری که در درون جعبه گوشی است از fast charge پشتیبانی نمی کند.  البته به جز گوشی های سری۷ همه گوشی های بالا از شارژ بی سیم نیز پشتیبانی می کنند.

READ  آیفون های بعدی در رنگ های جدیدی عرضه میشوند

بنابراین با نگاهی به جدول بالا می توان اینگونه نتیجه گرفت که آیفون XR که اقتصادی ترین گوشی مراسم امسال بود، بهترین باتری را در میان گوشی های آیفون دارد.

بازدید: 12

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.