تورینگ HubblePhone: اسمارت‌فونی دیوانه‌کننده با دو صفحه‌نمایش، دو پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ و ارتباطات ۵G

تورینگ شرکتی است که دایم در حال طراحی و رونمایی از اسمارت‌فون‌های بزرگی است که هیچ‌گاه در بازار به فروش نمی‌روند.

جالب است بدانید این شرکت هنوز یک گوشی در بازار نفروخته ولی از طراحی مدل‌های جدید دست برنمی‌دارد و اسمارت‌فون جدید این شرکت به نام HubblePhone دیوانه‌کننده و مسخره‌تر از همه گوشی‌های این شرکت است!


نتایج زنده فوتبال
لیفت صورت

این اسمارت‌فون مجهز به دو صفحه‌نمایش است که یکی از آن‌ها برای کمک به تصویربرداری و فیلم‌بردای طراحی شده است. دوربین اصلی این دستگاه ۶۰ مگاپیکسلی است که در بخش استوانه‌ای و داک مانند تعبیه شده است تا امکان چرخش داشته باشد.

turing hubble phone hero 1000x563 - تورینگ HubblePhone: اسمارت‌فونی دیوانه‌کننده با دو صفحه‌نمایش، دو پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ و ارتباطات ۵G

ولی روی صفحه‌نمایش‌ها هم دوربین‌هایی نصب شده است. یک صفحه‌نمایش به لنز ۱۲ مگاپیکسلی با دیافراگم متغیر و دوربین عمیق مجهز است و صفحه‌نمایش بعدی نیز یک لنز ۱۲ مگاپیکسلی دارد.

Hubble Smartphone 696x363 - تورینگ HubblePhone: اسمارت‌فونی دیوانه‌کننده با دو صفحه‌نمایش، دو پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ و ارتباطات ۵G

هنوز به طور رسمی اعلام نشده است ولی ظاهرا از پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ در هر صفحه‌نمایش سود می‌برد و هر کدام هم یک باتری جداگانه دارند و به هوش مصنوعی مجهز شدند. یعنی تصور کنید روی یک اسمارت‌فون دو پردازنده بسیار قدرتمند نصب شده است.

این دستگاه دقیقا چیست؟

گفته می‌شود دو باتری ۲۸۰۰ و ۳۳۰۰ میلی‌آمپری برای صفحه‌نمایش‌های این دستگاه کار شده است و از سیستم‌عامل اندروید ۹.۰ بهره می‌برد.

2018 07 31 image 12 - تورینگ HubblePhone: اسمارت‌فونی دیوانه‌کننده با دو صفحه‌نمایش، دو پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ و ارتباطات ۵G

این پردازنده‌ها به فناوری و ارتباطات ۵G مجهز شدند و شرکت تورینگ مدعی است از تراشه‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای خلق تجربه‌های بازی موبایل جدید نیز استفاده کرده است.

1533045355 585 hubblephone is an insane dual screen folding smartphone that will arrive in 2020 - تورینگ HubblePhone: اسمارت‌فونی دیوانه‌کننده با دو صفحه‌نمایش، دو پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ و ارتباطات ۵G

شاید بهتر باشد این‌طور به گوشی تورینگ HubblePhone کنیم که می‌توان چنین دستگاه‌هایی هم ساخت چون بعید است این گوشی با قیمت ۲۷۴۹ دلار تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ وارد بازار شود.

READ  بلومبرگ: اپل در حال کار روی آیفونی با طراحی و ویژگی‌هایی است که تا کنون هرگز ندیده‌ایم

سابقه این شرکت تولیدکننده گوشی هم نشان می‌دهد شاید تا اواسط سال ۲۰۲۰ وارد بازار نشود و شاید هم اصلا هیچ‌گاه به تولید انبوه نرسد!

hubblephone is an insane dual screen folding smartphone that will arrive in 2020 - تورینگ HubblePhone: اسمارت‌فونی دیوانه‌کننده با دو صفحه‌نمایش، دو پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ و ارتباطات ۵G

گوشی HubblePhone برای مصارف قابل حمل طراحی نشده است و بعید است در فاصله یک سال و نیم مانده تا عرضه آن، شاهد کاهش حجم و اندازه یا فناوری‌های آن باشیم. دقیقا کاربرد این گوشی مشخص نیست و نمی‌توان آن را یک اسمارت‌فون یا دوربین کامپکت نامید.

منبع

Let’s block ads! (Why?)

بازدید: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.