کیس خاص و منصر به فرد Conquer Essence از کوگار رونمایی شد

کیس خاص و منصر به فرد Conquer Essence از کوگار رونمایی شد

گربه وحشی دنیای سخت افزار (COUGAR) با یک کیس جذاب دیگر راهی بازار می شود؛ کیس جدید کوگار با نام Conquer Essence، برای سیستم های کوچک و مادربردهای Micro ATX / Mini ITX طراحی شده است. ظاهر Conquer Essence بسیار خیره کننده و جذاب است؛ به همین سادگی نمی توان از خاص بودن آن چشم پوشی کرد. استفاده از دو پنل شیشه ای در اطراف آن و همچنین آلومینیوم CNC، به بهبود زیبایی آن کمک شایانی کرده است.

این محصول امکان نصب کارت گرافیک هایی به طور ۳۵۰ میلی متر را به شما داده و کاربران می توانند از حداکثر ۲ رادیاتور ۲۴۰ میلی متری در آن استفاده نمایند. به طور کلی، امکان نصب ۵ ذخیره ساز در این کیس وجود دارد که ۲ عدد از آنها ۳٫۵ اینچی است. ۵ اسلات توسعه نیز برای Conquer Essence امکان پذیر شده است.

gsPgkjNElbbg9Vvi - کیس خاص و منصر به فرد Conquer Essence از کوگار رونمایی شد

اگر به دنبال نصب فن های تهویه هستید، Conquer Essence می تواند ۲ عدد فن ۱۲ سانتی متری را در جلو و بالا، تعبیه نماید. این تعداد برای فن های ۱۴۰ میلی متری رادیاتورها نیز صادق است. کوگار موفق به مهندسی دقیق کیس، برای مدیریت کابل کشی شده است. با این وجود در پنل جلویی آن، همان پورت های همیشگی شامل جک های ۳٫۵ میلی متری صوتی و درگاه های USB 3.0/2.0 وجود دارند. Conquer Essence با برچسب قیمت ۲۲۹ دلاری راهی بازار های جهانی خواهد شد.

03 - کیس خاص و منصر به فرد Conquer Essence از کوگار رونمایی شد

02 - کیس خاص و منصر به فرد Conquer Essence از کوگار رونمایی شد

بازدید: 7

READ  کاسیو و خروج از بازار دوربین های دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.