فروش ۱۵ میلیون دلار تنها در مدت ۱۰ ثانیه

فروش 15 میلیون دلار تنها در مدت 10 ثانیه

هواوی موفق شد در عرضه تنها ۱۰ ثانیه گوشی های P20 و P20 Pro خود را به میزان ۱۵ میلیون دلار به فروش برساند. این شرکت کمتر از یک ماه پیش از پرچمداران سری پی۲۰ رونمایی کرد. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که هدف آنها فروش ۲۰ میلیون گوشی پی۲۰، پی۲۰ پرو و پی۲۰ لایت است. با این حساب و با توجه به میزان فروش داخلی این گوشی ها در چین، به نظر میرسد که هواوی به زودی به هدف خود خواهد رسید.

پرچمداران جدید هواوی، پی۲۰ و پی۲۰ پرو از پنجشنبه هفته گذشته در چین به فروش میرسند. در مدت زمانی کمتر از یک هفته، هواوی اعلام کرده است که ۱۰۰ میلیون یوان، معادل ۱۵ میلیون دلار از دستگاه های جدید در مدت زمان ۱۰ ثانیه به فروش رسیده است. غول چینی دنیای تکنولوژی به طور دقیق اعلام نکرده است که تعداد کل گوشی های فروش رفته در این چند روز چقدر بوده است، اما با وجود تعداد دستگاه های عرضه شده که بسیار زیاد است، می توان نتیجه گرفت که استقبال از آنها نیز به همان نسبت زیاد بوده. البته لازم به ذکر است که این فروش ۱۰ ثانیه ای فقط متعلق به دو پرچمدار این خانواده بوده و اگر گوشی اقتصادی پی۲۰ لایت یا همان Nova 3e نیز در زمان عرضه این دو گوشی وجود داشت، مسلماً آمار فروش از این هم بیشتر می شد. چرا که همه مصرف کنندگان توان و قصد خرید گوشی پرچمدار را ندارند.

پی۲۰ هواوی در حال حاضر در سراسر جهان فروخته می شود و از سوی کمپین های بزرگ بازاریابی در اروپا و آسیا پشتیبانی می شود. اینها همه بخشی از هدف نهایی این شرکت برای تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان است. البته هدف نزدیک تر این شرکت سبقت گرفتن از اپل و رسیدن به جایگاه دوم است که انتظار میرود تا پایان سال آینده به آن دست یابد.

بازدید: 37

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.