نسخه سفید رنگ گوشی اندروید اسنشال فون هم به بازار آمد

<meta itemprop="description" content="

اسنشال فون در ۴ رنگ خاکستری، آبی، مشکی و سفید رونمایی شد، اما تنها مدل مشکی رنگ آن وارد بازار گردید و حال مدل سفید رنگ آن نیز عرضه شده است. خبر عرضه مدل سفید رنگ گوشی اسنشال فون توسط سازنده این گوشی پرچمدار اندروید در قالب یک پست در شبکه اجتماعی فیس بوک (Facebook) […]

“>

نسخه سفید رنگ گوشی اندروید اسنشال فون هم به بازار آمد

اسنشال فون در ۴ رنگ خاکستری، آبی، مشکی و سفید رونمایی شد، اما تنها مدل مشکی رنگ آن وارد بازار گردید و حال مدل سفید رنگ آن نیز عرضه شده است.

خبر عرضه مدل سفید رنگ گوشی اسنشال فون توسط سازنده این گوشی پرچمدار اندروید در قالب یک پست در شبکه اجتماعی فیس بوک (Facebook) قرار گرفت.

اسنشال پروداکتس (Essential Products) گفته است که کاربران علاقمند، هم اکنون می‌توانند این محصول را از طریق سایت رسمی این شرکت و همچنین شرکت‌های واسط معتبری مثل آمازون (Amazon)، بست بای (Best Buy) و اسپرینت (Sprint) خریداری کنند.

طبق اطلاعات موجود به نظر می‌رسد که مدل سفید رنگ گوشی اسنشال فون در حال حاضر تنها از طریق وب سایت رسمی سازنده آمریکایی عرضه می‌شود. آمازون در این رابطه گفته است که پروسه ارسال این گوشی هوشمند از طرف اسنشال پروداکتس به این شرکت واسط، به مدت ۱ تا ۲ ماه طول می‌کشد.

اسپرینت در رابطه با این مدل از گوشی یاد شده هنوز مطلبی را منتشر نکرده و گفته است که مابقی گوشی‌های اسنشال فون را نیز فروخته است. بست بای هم گفته است که نسخه آنلاک شده (unlocked) این محصول را به زودی عرضه می‌کند.

READ  جی ۱۰ ، اولین گوشی هوشمند هواوی با نسبت تصویر ۱۸:۹ در تصاویر واقعی!

.

منبع: gsmarena

Let’s block ads! (Why?)

بازدید: 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.