فهرست بستن

100 بازیکن برتر بازی FIFA 21 را بهتر بشناسیم؛ مسی همچنان در صدر ایستاد

تا کمتر از یک ماه دیگر قرار است نسخه جدیدی از بازی محبوب و پرطرفدار FIFA به دست علاقه مندان برسد. اما در این فاصله زمانی، استودیو ناشر و سازنده این بازی یعنی EA Sports، لیست 100 بازیکن برتر که دارای بالاترین نمرات هستند و انتظار می رود در بازی FIFA 21 بهترین عملکرد را از خود نشان بدهند، معرفی و منتشر کرد.

لیست 100 نفره ای که ساعاتی پیش از سوی EA Sports به عنوان برترین بازیکنان بازی FIFA 21 منتشر شد حداقل در بالای خود و در معرفی نفرات برتر هیچگونه جای تعجبی را باقی نمی گذارد. همچنان می توان دید که Lionel Messi بازیکن سرشناس تیم بارسلونا با نمره مجموع 93، عنوان بهترین بازیکن این بازی را در اختیار دارد. در بالای این لیست همچنین به ترتیب بازیکنان دیگری نظیر Cristiano Ronaldo با نمره مجموع 92، Robert Lewandowski با نمره مجموع 91، Kevin De Bruyne با نمره مجموع 91 و همچنین Neymar Jr. با نمره مجموع 91 را می توان مشاهده کرد.

photo_2020-09-11_14-51-41.jpg

این لیست در حالی منتشر شده است که Kylian Mbappe ستاره تیم پاریس سنت ژرمن که قرار است تصویر او به عنوان کاور و معرف بازی FIFA 21 مورد استفاده قرار بگیرد با نمره مجموع 90 در جایگاه هشتم آن دیده می شود. لیست زیر معرف 10 بازیکن برتر این بازی است؛ اما لیست 100 نفره از بازیکنان برتر بازی FIFA 21 را می توانید در سایت رسمی شرکت EA Sports مشاهده کنید. در این سایت اطلاعات کاملی در مورد نمره هرکدام از این بازیکنان در بخش ها و قابلیت های گوناگون قابل مشاهده است.

  1. Lionel Messi از باشگاه FC Barcelona با نمره مجموع 93
  2. Cristiano Ronaldo از باشگاه Piemonte Calcio با نمره مجموع 92
  3. Robert Lewandowski از باشگاه Bayern Munich با نمره مجموع 91
  4. Kevin De Bruyne از باشگاه Manchester City با نمره مجموع 91
  5. Neymar Jr. از باشگاه Paris Saint-Germain با نمره مجموع 91
  6. Jan Oblak از باشگاه Atletico de Madrid با نمره مجموع 91
  7. Virgil van Dijk از باشگاه Liverpool با نمره مجموع 90
  8. Kylian Mbappé از باشگاه Paris Saint-Germain با نمره مجموع 90
  9. Mohamed Salah از باشگاه Liverpool با نمره مجموع 90
  10. Sadio Mané از باشگاه Liverpool با نمره مجموع 90

بازی FIFA 21 قرار است در تاریخ نهم اکتبر (18 مهرماه) برای کنسول های PS4، Xbox One و Nintendo Switch و همچنین سیستم های خانگی منتشر شود. این بازی همچنان قرار است در آینده نزدیک برای دو کنسول جدید Xbox Series X و PlayStation 5 نیز در دسترس قرار بگیرد.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *