فهرست بستن

10 مورد از ویژگی های ردیاب خودرو

ردیاب خودرو را در واقع به عنوان جعبه سیاه می شناسند، چرا که این دستگاه نه تنها رخدادهای درون خودرو را در طول مسیر به خوبی ثبت می کند بلکه مانند محافظ خودروی شما می باشد. امروزه بسیاری از افراد از ردیاب استفاده می کنند که هر یک از آنها در مدل های متنوعی طراحی و تولید شده اند. برخی از انواع آنها قابل حمل است که شما می توانید آنها را به هر مکانی که مایل هستید ببرید و برخی از آنها هم تنها در یک مکان نصب می شوند.

شما برای خرید ردیاب قابل حمل و یا ردیاب اشخاص باید بهترین و با کیفیت ترین نمونه های آن را خریداری کنید که باید بدانید ردیاب اسمارت از جمله بهترین انتخابی می باشد که شما می توانید داشته باشید. شما بسته به نیاز خود بهتر است با کیفیت ترین نمونه های آن را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. برخی از ویژگی هایی که یک ردیاب خودرو باید داشته باشد را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات شما در مورد آنها بیشتر باشد.

ویژگی های ردیاب خودرو :

برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که ردیاب اسمارت دارد عبارت می باشد از :

  1. دریافت موقعیت و سرعت :

شما با استفاده از ردیاب می توانید سرعت و موقعیت فعلی خودرو را به خوبی دریافت کنید. دریافت این اطلاعات از طریق مشاهده کردن روی نقشه و یا پیامک امکان پذیر می باشد. برخی از مدل های ردیاب اشخاص هم دارای این ویژگی مهم می باشند.

  1. مشاهده کردن مسیرهای طی شده به وسیله ماشین و یا اشخاص :

هر یک از مسیرهای طی شده که خودرو گذرانده است در ردیاب به خوبی نشان داده می شود. از جمله ویژگی های مهم ردیاب خودرو این است که تمامی مسیرهای گذشته را تا یک سال ذخیره می سازد. همچنین شما می توانید از طریق آن مسیر فعالی حرکت خودرو را به خوبی دنبال کنید.

  1. خاموش کردن خودروی خود از راه دور :

از دیگر مزیت ها و ویژگی هایی که ردیاب قابل حمل دارد این است که شما به وسیله آن می توانید خودرو را از راه دور خاموش کنید. در واقع شما بدون اینکه محدودیت فاصله داشته باشید قادر خواهید بود که خودروی خود را خاموش کنید. بعد از صدور فرمان خاموشی به طور معمولی زمانی که سرعت خودرو به زیر 30 کیلومتر برسد خاموش می گردد.

  1. تعریف محدوده مشخص برای خودرو و یا اشخاص :

شما به وسیله ردیاب می توانید برای  خودروی خود چندین محدوده مشخص شده را تعریف کنید. در صورتی که خودروی شما از آن محدوده خارج شود و وارد یک محدوده غیر مجاز گردد بدون شک از طریق پیامک به شما اطلاع داده می شود. در واقع باید بدانید ردیاب اشخاص هم همین ویژگی را دارد، شما می توانید برای ردیاب های اشخاص هم محدوده ای را تعیین کنید که در صورت خارج شدن از آن محدوده به شما اطلاع رسانی شود.

ردیاب خودرو

  1. تعریف کردن سرعت مجاز برای خودرو :

از دیگر ویژگی هایی که ردیاب خودرو دارد این است که شما می توانید به آن سرعت مجاز اعلام کنید، بنابراین در صورتی که سرعت از حد مجاز خارج شود به شما اطلاع داده می شود.

  1. اعلام مدت زمان توقف :

شما قادر خواهید بود که برای خودروی خود مدت زمان توقف را مشخص کنید. در این صورت هر زمان که خودروی شما در یک مکان توقف داشته باشد این مسئله به شما اعلام خواهد شد. بنابراین شما می توانید از این ویژگی ردیاب ها هم استفاده بهینه ای داشته باشید.

  1. تشخیص دادن حمل غیر مجاز :

در صورتی که خودروی شما بکسل شود و به صورت غیر مجاز آن را حمل کنند، این مسئله سریعا به شما گزارش داده می شود. بنابراین بهتر است به این مسئله مهم توجه داشته باشید و اگر خودروی خود را در جای نامناسبی پارک کرده اید دقت داشته باشید ردیاب به شما هشدار ندهد. در صورت هشدار هم باید سریعا به سراغ ماشین خود بروید.

  1. گزینه هایی برای هشدار :

یکی از مهمترین ویژگی هایی که  ردیاب قابل حمل دارد و شما می توانید از این ویژگی آن استفاده کنید این است که به دوستان خود در مواقع ضروری تنها با فشردن یک دکمه هشدار دهید. در برخی از شرایط که شما نیاز به فوریت های پزشکی، اورژانس و … دارد می توانید یکی از دکمه های تعبیه شده درون ردیاب را فشار دهید ت به دوستان شما اطلاع داده شود. در واقع باید بدانید در مرحله ابتدایی نصب این ردیاب ها شما می توانید اطلاعتی دوستان خود را درون آن وارد کنید. این ویژگی یکی از مهمترین و بهترین مزیت هایی به شمار می رود که هم برای ردیاب خودرو و هم برای ردیاب اشخاص قابل استفاده است.

ردیاب خودرو

  1. شنود درون ماشین :

از دیگر ویژگی های ردیاب خودرو این است که شما می توانید از مزیت شنود آن هم استفاده کنید. در واقع باید بدانید شنود آن بسیار واضح است و شما به صورت آنلاین می توانید از آن استفاده کنید و هرچه صدا درون کابین ماشین می باشد را بشنوید.

  1. نصب سنسورهای مختلف :

هر یک از مشتریان امکان دارد از ردیابی که خریداری کرده اند انتظاراتی داشته باشند و بخواهند گزینه هایی را به آنها گوشزد نماید. در واقع برخی از افراد تعدادی از اقداماتی که مربوط به ماشین خود می باشد را فراموش می کنند. به همین دلیل باید در ماشین خود وسیله ای داشته باشند که اقدامات مورد نیاز را به آنها گوشزد کند. بنابراین مشتریان می توانند از فروشندگان ردیاب اسمارت درخواست نمایند سنسورهای مختلفی را مانند سنسور سوخت، دما و … را روی ردیاب آنها تنظیم نماید. در این صورت به آنها گزارش لحظه ای در مورد این ویژگی های خودرو ارائه می شود.

نتیجه گیری :

با توجه به ویژگی هایی که برای ردیاب خودرو بیان نمودیم شما می توانید با استفاده از این ویژگی ها و مزیت هایی که ردیاب قابل حمل دارد بر روی هر ماشینی آنها را نصب کنید. البته که باید بدانید آنها به عنوان ردیاب اشخاص هم مورد استفاده قرار می گیرند و می توانید برای ردیابی اشخاص هم از آنها استفاده نمایید.

سلب مسئولیت: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه شده است

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *