۹ ماد برتر بازی ماینکرفت برای علاقه‌مندان عناوین نقش آفرینی

ماینکرفت یکی از شناخته‌شده‌ترین و بزرگ‌ترین بازی‌های تاریخ در صنعت ویدیوگیم است. وقتی استودیوی موجانگ نسخه‌های اولیه بازی ماینکرفت را درست در سال ۲۰۰۹ معرفی کرد، هیچکسی حتی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی چنین عنوانی بتواند تا به این اندازه محبوب شود. اما ماینکرفت یک بازی خلاقانه بود و طبیعتا خیلی زود طرفداران بسیاری نیز پیدا کرد. درواقع محبوبیت بازی ماینکرفت بقدری بود که استودیوی موجانگ، ماینکرفت را برای پلتفرم‌های مختلفی نیز منتشر کرد. از نینتندو سوئیچ و پی‌سی بگیرید، تا کنسول‌های خانگی و پلتفرم موبایل؛ همگی به دنبال انتقال حسی دوست داشتنی از بازی ماینکرفت بودند و همین موضوع نیز کافی بود تا گیمرهای بیشتری به سراغ این بازی بروند.

<!–

–>

دنیای بازی‌ ماینکرفت همیشه مملو بوده است از اتفاقاتی دوست داشتنی و هیجان‌انگیز. اما گاهی ممکن است که دنیای این بازی در دراز مدت، کمی کسل‌کننده شود و به همین دلیل؛ بسیاری از گیمرها ترجیح می‌دهند تا از مادها برای جذاب‌تر کردن دنیای بازی‌هایشان استفاده کنند و از همین‌رو، این درست همان موضوعی است که امروز می‌خواهیم درباره آن صحبت کنیم. بنابراین اگر طرفدار بازی ماینکرفت هستید، در این مطلب از ویجیاتو همراه ما باشید تا باهم سفری دوست داشتنی به دنیای ماینکرفت داشته باشیم و ۹ مورد از برترین مادهای این بازی را که ماینکرفت را تبدیل به یک بازی نقش آفرینی می‌کنند؛ به شما معرفی کنیم.

RPG Stats


برای آن‌ که بازی ماینکرفت را تبدیل به عنوانی نقش آفرینی کنیم؛ فکر می‌کنم که بد نباشد در ابتدای این لیست به سراغ ماد RPG Stats برویم. این ماد جزئیات بی‌شمار جدیدی را به این بازی اضافه می‌کند که باعث می‌شد تا بازی ماینکرفت؛ حس و حال متفاوتی را داشته باشد. ماد RPG Stats بخش جدیدی را به دنیای بازی ماینکرفت‌تان اضافه می‌کند که در آن شما می‌توانید اطلاعات مختلفی را درباره گیم‌پلی بازی و همچنین کاراکترتان کسب کنید.


مطلب پیشنهادی:با بهترین مادهای اسکایریم آشنا شوید!بیش از ۱۰۰ ماد مختلف برای بهبود تجربه این بازی فوق‌العاده
با بهترین مادهای اسکایریم آشنا شوید!با بهترین مادهای اسکایریم آشنا شوید!

RPG Stats دقیقا مانند یک دفترچه دیجیتال است که تمامی آیتم‌ها و آمارهایی که دارید را در گوشه‌ای از تصویر نشان می‌دهد. موضوعی که بسیار بر روند گیم‌پلی بازی تاثیرگذار است و اگر طرفدار بازی‌های نقش آفرینی هستید، باید به سراغ ماد RPG Stats بروید.

Bountiful


یکی از دوست داشتنی‌ترین چیزها درباره عناوین نقش آفرینی این است که شما می‌توانید ساید کوئست‌ها و مراحل بی‌شمار بسیاری را انجام دهید. خوشبختانه در دنیای بازی ماینکرفت نیز شما می‌توانید با استفاده ماد Bountiful؛ تبدیل به شکارچی ماهر در دنیای این بازی شوید. این ماد شما را تبدیل به یک جایزه‌بگیر می‌کند و وظایف مختلفی را نیز به دنیای ماینکرفت اضافه می‌کند که شما می‌توانید در ازای انجام آن‌ها، جایزه بگیرید. همچنین هرچقدر که این مراحل و سایدکوئست‌ها سخت‌تر باشند، جوایز کمیاب‌تری نیز نسیب‌تان خواهد شد.

علاوه بر این؛ ماد Bountiful سلاح‌ها و آیتم‌های جدید بسیاری را نیز به دنیای بازی اضافه می‌کند که باعث جذابیت هرچه بیشتر ماینکرفت می‌شوند. چالش‌های بازی با پیشرفت شما سخت‌تر و سخت‌تر می‌شوند و طبیعتا شما باید دردسرهای بیشتری را نیز باید در دنیای این بازی تحمل کنید.

Antique Atlas


نقشه‌ها یکی از مهم‌ترین آیتم‌های بازی ماینکرفت هستند که تاثیر بسیاری بر روند گیم‌پلی این بازی جذاب دارند. منتهی با این‌حال این نقشه‌ها تنها بخش کوچکی از محیط را در بر می‌گیرند و اکثر اوقات نیز؛ بسیاری از گیمرها ترجیح می‌دهند تا بدون استفاده از این آیتم در دنیای ماینکرفت اکتشاف کنند. به خصوص اگر از آیتم Elytra نیز استفاده کنید، دیگر عملا نقشه‌ها کاربردی نخواهند داشت.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Goat Simulator 3ابزار خیمه‌شب بازی بزهای آشوب افکن!
بررسی بازی Goat Simulator 3بررسی بازی Goat Simulator 3

خوشبختانه به لطف ماد Antique Atlas؛ می‌توانید دنیای ماینکرفت را برای همیشه تغییر دهید. این ماد مپ‌های ماینکرفت را دچار تغییراتی بزرگ می‌کند. شما با استفاده از این ماد، نه‌تنها می‌توانید نقشه‌ای به مراتب بزرگ‌تر و جامع‌تری داشته باشید، بلکه این امکان نیز فراهم شده تا یکسری از مکانیزم‌های جدید مانند مارک کردن مکان‌های مختلف را با استفاده از Antique Atlas تجربه کنید.

The Betweenlands


The Betweenlands یکی از بزرگ‌ترین مادهای بازی ماینکرفت است. این ماد نه‌تنها محتواهای مختلف جدیدی را به دنیای ماینکرفت اضافه می‌کند، بلکه بُعد جدیدی را نیز به دنیای ماینکرفت می‌آورد. بُعدی که ماب‌ها و ساکنین عجیب و غریب خودش را نیز دارد و ابدا شبیه چیزی نیست که ما پیش‌تر در دنیای بازی ماینکرفت مشابه آن را دیده باشیم.

این ماد حتی پای مکانیزم‌های جدیدی را نیز به دنیای ماینکرفت باز می‌کند. برای مثال؛ اگر شما در بُعد The Betweenlands غذا نخورید، بیمار خواهید شد و این بیماری بر عملکرد صحیح روان‌تان تاثیر خواهد گذاشت و باعث اختلالات بسیاری در کاراکترتان می‌شود. اما این صرفا پایان راه نیست و رازها و معماهای بسیاری در The Betweenlands نیز پنهان شده‌اند که شما باید آن‌ها را کشف کنید.

Mineshafts and Monsters


نهایتا نوبت به ماد Mineshafts and Monsters می‌رسد. این ماد یکی از بهترین مادهای حاضر در بازی است که نه‌تنها سایدکوئست‌ها و ماموریت‌های مختلف بسیاری را به بازی اضافه می‌کند، بلکه داستان جذابی را نیز روایت می‌کند که در نوع خودش جالب است. حضور خط داستانی در ماینکرفت چیزی بود که بسیاری از گیمرها آروزیش را داشتند و حالا ماد Mineshafts and Monsters این فرصت را فراهم کرده تا شما در کالبد این ماد، داستانی سرگرم‌کننده را بشنوید.


مطلب پیشنهادی:‌۱۰ مورد از لذت‌بخش‌ترین لحظاتی که در دنیای بازی کلش آف کلنز می‌توانید تجربه کنیدلذت‌هایی ساده، اما دوست داشتنی
‌۱۰ مورد از لذت‌بخش‌ترین لحظاتی که در دنیای بازی کلش آف کلنز می‌توانید تجربه کنید‌۱۰ مورد از لذت‌بخش‌ترین لحظاتی که در دنیای بازی کلش آف کلنز می‌توانید تجربه کنید

داستان ماد Mineshafts and Monsters درست از جایی شروع می‌شود که شما پس از کشتن یکی از Pillager‌ها، کتابی را از او می‌گیرید که در آن یکسری ماموریت نوشته شده. ماموریت‌هایی که مملو از رمز و راز هستند و بنظر می‌رسد که اطلاعات بسیاری را در خودشان پنهان کرده باشند. حالشما باید در دنیای پهناور بازی ماینکرفت، به دنبال پیدا کردن افراد مختلف باشید تا با جمع کردن اطلاعات و آیتم‌های خواسته‌شده، ماموریت‌های Mineshafts and Monsters را به اتمام برسانید.

Ars Nouveau


یکی از دوست داشتنی‌ترین چیزها درباره بازی‌های نقش آفرینی؛ سیستم فانتزی و جادویی آن‌هاست. سیستمی که محتواهای جذابی را به دنیای این سبک از بازی‌ها اضافه کرده‌ که می‌توان مشابه‌شان را در عناوینی چون اسکایریم و ویچر مشاهده کرد. بنابراین شنا نیز باید به دنبال راهی باشید تا بتوانید چنین سیستمی را در بازی ماینکرفت پیاده کنید و ماد Ars Nouveau نیز دقیقا همان‌چیزی است که باید به سراغش بروید.

درواقع ماد جادویی Ars Nouveau به شما اجازه می‌دهد تا از طلسم‌ها، جادوها و حتی ماب‌های سحرآمیز مختلفی استفاده کنید. شما می‌توانید از جادوهای حاضر در Ars Nouveau برای رسیدن به جادوی سیاه استفاده کنید! حتی می‌توانید از جادوهای این ماد برای کمک کردن به دیگر پلیرها و ماب‌ها نیز بهره ببرید و تبدیل به جادوگری حرفه‌ای در دنیای ماینکرفت شوید.

When Dungeons Arise


ماد When Dungeons Arise دقیقا همان‌چیزی است که انتظار دارید. این ماد به شما اجازه می‌دهد تا دنیای بازی ماینکرفت را کشف کنید و ناشناخته‌ها را پیدا کنید. When Dungeons Arise؛ سیاه‌چال‌های مختلفی را به صورت تصادفی در دنیای ماینکرفت اسپاون می‌کند که شما می‌توانید آن‌ها را بگردید و آیتم‌های ارزشمندی که این سیاه‌چال‌ها پنهان شده‌اند را جمع کنید.


مطلب پیشنهادی:راهنمای خرید بهترین گوشی سامسونگ | تابستان ۱۴۰۲کدام گوشی کمپانی سامسونگ را باید انتخاب کرد؟!
راهنمای خرید بهترین گوشی سامسونگ | تابستان ۱۴۰۲راهنمای خرید بهترین گوشی سامسونگ | تابستان ۱۴۰۲

اما همه‌چیز هم به همین سادگی نیست! زیرا که سیاهچال‌های این بازی؛ ماب‌ها و هیولاهای مختلف بسیاری پنهان شده‌اند که ابدا حوصله مهمان‌ها را ندارند! بنابراین باید در هنگام ورود به این سیاه‌چال‌ها خودتان را برای هرچیزی آماده کنید. همچنین یکی دیگر از دوست داشتنی‌ترین چیزها درباره When Dungeons Arise؛ این است که در هر آپدیت، این ماد نیز محتوای جدیدی را دریافت می‌کند.

Blood Magic


همانطور می‌دانید جادوی سیاه درست همان‌چیزی است که بسیاری از گیمرها به دنبالش هستند. جادویی که قدرت بی‌انتهایی دارد و هرچیزی را ممکن می‌سازد. بنابراین اگر مادهای پیشین این لیست برایتان جذاب نبوده، باید به سراغ ماد Blood Magic بروید. مادی که به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از خون دیگر ماب‌های حاضر در ماینکرفت، برای رسیدن به جادوی سیاه و طلسم‌های ممنوعه تلاش کنید.

این ماد علاوه بر اضافه کردن یکسری از آیتم‌های جدید به ماینکرفت، دستی به سر و روی هوش مصنوعی بازی نیز می‌کشد و ماینکرفت را از نظر هوش مصنوعی نیز بهتر می‌کند تا ماب‌ها به همین راحتی طعمه شما نشوند. اما با این‌حال اگر به دنبال یک ماد جادویی هستید، Blood Magic را از دست ندهید.

Astral Sorcery


Astral Sorcery دقیقا همان‌چیزی است که بسیاری از گیمرها به دنبالش هستند. اگر علاقه‌مند به فضا و ستاره شناسی باشید، این ماد بدون شک، شما را شگفت‌زده خواهد کرد. Astral Sorcery تماما با فضا و ستاره‌ شناسی و نجوم در ارتباط است و به شما اجازه می‌دهد تا در دنیای ماینکرفت، پایگاه فضایی خودتان را بسازید و به سوی اکتشافات فضایی بروید.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Minecraft Legendsمایکروسافت، لطفا بسه!
بررسی بازی Minecraft Legendsبررسی بازی Minecraft Legends

همچنین این ماد یکی از عظیم‌ترین مادهای دنیای ماینکرفت است! بنابراین اگر به هر دلیلی نمی‌توانید استارفیلد و یا مس افکت را تجربه کنید، توصیه می‌کنم که با ماد Astral Sorcery دنیای فضایی خودتان را در بازی ماینکرفت بسازید.

Project MMO


Adblock test (Why?)

لینک منبع

whistle

doornegar.com

این وبلاگ، جایگزین سیگار برای نگارنده آنست. ظاهربین نباشیم و ظاهرسازی هم نکنیم. این رسانه، متعهد است سکان جهت دهی افکار عمومی را از بوق های تبلیغاتی سنتی و زرد پس بگیرد. تم(پوسته) این بنگاه بازنشر خبر، ترکیبی از رنگ سبز واتساپ، پیمایش بینهایت اینستاگرام و دارک مود توییتر هست. انواع تبلیغات و آگهی شما پذیرفته می شود. برای رزرو جایگاه پیام بازرگانی خود، به شماره ۰۹۳۰۴۲۸۲۵۳۱ پیغام واتساپی دهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.