۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید

راکستار به تازگی، Red Dead Redemption 1 را برای پلتفرم‌های جدید پورت کرده است. با اینکه طرفداران خوشبین منتظر یک ریمستر و حتی ریمیک بودند، اما همین پورت ساده هم کافی است تا خیل عظیمی از گیمرها را دوباره به ماجراجویی در جهان Red Dead برگرداند. فرقی نمی‌کند طرفدار قدیمی باشید که منتظر تجدید خاطره هستید و یا کسی که تا به حال این بازی را تجربه نکرده است. Red Dead یک جهان بزرگ و پر از ماجراجویی است. پس اگر تصمیم دارید به زودی به غرب وحشی سفر کنید، نکات و ترفندهای زیر حسابی به کارتان خواهد آمد.

<!–

–>


۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو

باندانا را فراموش نکنید

Red Dead Redemption 1، دارای یک سیستم شرافت است که به اعمال شما در طول بازی گره خورده و سرنوشت بعضی رخدادها را تغییر می‌دهند. اگر مرتبا درحال جرم و جنایت و کشتار هستید، میزان شرافت پایینتان روی تجربه بازی شما اثر می‌گذارد (مثل عدم توانایی خرید از برخی مغازه‌‌ها و فروشندگان). با این وجود، یک راه بسیار ساده برای دور زدن این محدودیت وجود دارد. هربار که درحال ارتکاب جرمی هستید، مطمئن شوید باندانا روی صورتتان است. این اقدام منجر به این می‌شود که هر جنایتی هم بکنید، میزان شرافت شما پایین نیاید.

از کمپ برای فست تراول استفاده کنید

راه‌های زیادی برای فست تراول در جهان Red Dead Redemption وجود دارد. با این حال فست تراول در این بازی هیچوقت به آن صورتی که در اکثر بازی‌های جهان باز وجود دارد، آزادانه و قابل دسترسی نیست. یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای اینکار، استفاده از کمپتان است. شما می‌توانید در هرجایی از جهان بازی یک کمپ کوچک درست کنید و از آنجا می‌توانید به هر شهری که قبلا در بازی رفته‌اید، فست تراول کنید.

کمپتان را ارتقا دهید


۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو

کمپ‌ها به اندازه کافی مفید هستند، مثلا همین قابلیت فست تراول که گفتیم. اما قطعا ارزشش را دارد که هرچه زودتر یک کمپ ارتقا یافته از فروشگاه بخرید. علاوه بر فست تراول به شهرها و حتی نقاط کلیدی دیگر، کمپ ارتقا یافته می‌تواند تقریبا هر نوع سلاحی را کاملا از نو تجهیز کند و شما را تا دندان مسلح به سمت دشمنان بفرستد.

هدف‌گیری خودکار را خاموش کنید

سیستم مبارزات Red Dead Redemption 1 کمی سخت و نیازمند مهارت است. اما وقتی هدف‌گیری خودکار اسلحه روشن باشد، مگسی تفنگ شما بلافاصله روی نزدیکترین دشمن قفل می‌کند. البته استفاده از Dead Eye جذاب و مفرح است. اما وقتی بحث سیستم مبارزات اصلی می‌شود، پیشنهاد ما خاموش کردن هدف‌گیری خودکار اسلحه است که مبارزات بازی را بسیار واقع گرایانه و جذاب‌تر می‌کند.

شلیک به پا


۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو

جایزه بگیری یکی از فعالیت‌های اصلی و گسترده در Red Dead Redemption است. به دفعات متعددی به خودتان می‌آیید که درگیر یک ماموریت این چنینی با جایزه خوبی شده‌اید. و با این وجود که همیشه گزینه‌ی کشتن فردی که برای دستگیری‌اش جایزه گذاشته شده را دارید، به طرز قابل توجهی مبلغ دریافتی شما بالا می‌رود اگر شخص مورد نظر را زنده تحویل بدهید. اما اینکار همیشه آسان نیست، چرا که اهداف اکثر مواقع با تمام توانشان از دست شما می‌گریزند و شرایطی را به وجود می‌آورند که به جز کشتنشان راهی ندارید. پس بهتر است در همان ملاقات اولیه با فردی که برای دستگیری‌اش رفتید، بلافاصله به پایش شلیک کنید تا توانایی فرار کردن را از او بگیرید. به همین راحتی.

از اسبتان مراقبت کنید

مراقبت از اسبتان در Red Dead Redemption 1 به اندازه سیکوئل همین بازی، مساله حساس و مرکزی در گیم پلی نیست چرا که اسب‌ها در نسخه اولیه به راحتی قابل جایگزین بودند. اما با این وجود اگر اسبی پیدا کردید که ویژگی‌های خوبی داشت، حواستان را جمع کنید تا به خوبی از او مراقبت کنید. هیچ راهی برای برگرداندن اسبی که مرده در بازی وجود ندارد. پس وقتی اسب خوبتان را از دست بدهید، او را برای همیشه از دست داده‌اید.

مدام بازی را ذخیره کنید


۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو

اگر تا به حال هیچکدام از دو نسخه فرنچایز Red Dead را بازی نکرده باشید، نمی‌دانید به چه سادگی می‌توان کاملا تصادفی یک اشتباه عظیم در ماموریت‌ها و محتواهای فرعی بازی مرتکب شد که به اثرش به صورت دائمی از بین نمی‌رود. برای مثال، اگر دستتان به دکمه‌ای بخورد و به اشتباه تفنگتان را به سمت یک شخص خاص نشانه بگیرید، یک ماموریت فرعی به طور کلی نابود می‌شود. در نسخه اورجینال حتی باگ‌هایی بود که شما را مجبور می‌کرد بازی را ری‌استارت کنید. با وجود چنین مشکلاتی، هوشمندانه است که بازی را دائما ذخیره کنید تا نه هیچ میزانی از پیشرفتتان را از دست بدهید و نه ماموریت‌های فرعی را از دست بدهید.

چالش‌ها را از دست ندهید


۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو

برخی چالش‌های انتخابی بازی یا به نوعی محتوایی که در پشت صحنه داستان اصلی قرار می‌گیرد، می‌تواند به راحتی از چشم شما دور بماند و به آن توجهی نکنید. که به این معناست که پاداش‌های زیاد و مفیدی را در این مسیر از دست می‌دهید. چهار دسته بندی چالش در این بازی وجود دارد، هرکدام دارای ده رنک متفاوت که رسیدن به رنک پنج و ده جوایز خاصی را برای شما به ارمغان می‌آورد. مثل ارتقای توانایی Dead Eye، مهمات اضافی، لباس‌های جدید و…

حالا که بحث لباس‌های جدید شد، به دو مورد بعدی می‌رسیم.

لباس “EXPERT HUNTER” را تصاحب کنید

با تکمیل برخی چالش‌ها و رسیدن به سطح پنج آن، می‌توانید لباس Expert Hunter را تصاحب کنید که در هنگام شکار به طرز خارق‌العاده‌ای کاربردی است. وقتی این لباس را در حین شکار به تن داشته باشید، هر حیوانی که بکشید دو برابر حالت عادی به شما آیتم می‌دهد و حتی آیتم‌های خاصی مثل قلب حیوانات را از جسد آنها به دست می‌آورید.

لباس “DEADLY ASSASSIN” را تصاحب کنید


۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو

همچنین از طریق چالش‌ها می‌توانید لباس Deadly Assassin را تصاحب کنید که یکی دیگر از لباس‌های پرکاربرد Red Dead Redemption است. مکانیزم Dead Eye کاربرد زیادی در مبارزات و مقابله‌های شما با دشمنانتان دارد. با استفاده از این لباس، این ویژگی شما با سرعت دو برابر مجددا پر می‌شود و آماده‌ی استفاده از آن می‌شوید.

جافشنگی بخرید

بازی Red Dead به شما قابلیت این را می‌دهد تا میزان مهمات قابل حمل خودتان را از طرق مختلف افزایش دهید. یکی از ساده‌ترین راه‌ها، خرید جافشنگی برای کمربندتان از مغازه اسلحه فروشی یا فروشگاه خود بازی است. به محض اینکه پول کافی را به دست آوردید این آیتم را خریداری کنید. با ظرفیت خشاب و مهماتی که به شما اضافه می‌شود، می‌توانید دو برابر نسبت به قبل فشنگ حمل کنید و پشت سر هم اسلحه‌تان را تجهیز کنید.

شتاب‌زده سلاح جدید نخرید


۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو

خرج کردن پول روی ارتقای شخصیت و آیتم‌های جدید می‌تواند سخت باشد، مخصوصا وقتی وارد اسلحه فروشی می‌شوید و آن همه اسلحه‌ی جدید را برای خرید می‌بینید. اما در اکثر مواقع، پیشنهاد می‌کنیم که وقتی وارد مغازه اسلحه فروشی می‌شود، سریعا هر اسلحه‌ای که برای اولین بار می‌بینید نخرید. اکثر این سلاح‌ها در پایان ماموریت‌های اصلی و فرعی بازی، به صورت پاداش و رایگان به شما اهدا می‌شود. پس باید حواستان جمع باشد که پولتان را با خرید چیزی که بعدا به رایگان در اختیارتان قرار می‌گیرد، هدر ندهید.

شکار کنید

شکار حیوانات یکی از بزرگترین و مهم‌ترین بخش‌های بازی Red Dead Redemption است. حتی اگر اجباری و جزو ماموریت‌های اصلی نباشد. به طور خاص، اگر به دنبال راهی برای کسب درآمد قابل توجه بدون صرف زمان زیادی هستید شکار حیوانات و فروش پوست آنها یکی از بهترین روش‌ها است. مخصوصا اگر آیتم‌هایی مانند لباس Expert Hunter را به دست آورده باشید که درآمد شما از این بخش بازی را دو برابر می‌کند.

پوست حیوانات را به مغازه‌های اطراف نفروشید


۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید ویجیاتو

پوست حیوانات اکثر مواقع قیمت قابل توجهی دارد. اما راهی هست که سودتان از شکار را حتی بیشتر کنید. برای مثال، اگر پوست یک حیوان را به مغازه‌ای بفروشید که حیوان را در منطقه‌ی آن شکار کرده‌اید، پول کمتری دریافت خواهید کرد. پس در فروش پوست حیوانات عجول نباشید و آن‌ها را در طول سفرهایتان نگه دارید تا در منطقه‌ای دور دست و جایی که حضور آن حیوان نادر است، با قیمت بالاتری بفروشید.

مواظب گربه‌های وحشی باشید

یکی از تجربه‌هایی که اکثر بازیکنان Red Dead Redemption آن را به مبتدی‌ها گوشزد می‌کنند، حواس جمع بودن برای خطر گربه‌های وحشی است. شما تعداد زیادی از این حیوانات وحشی را در محیط بازی پیدا خواهید کرد و بهترین راهتان بعد از دیدن یکی از آنها، فرار کردن است. چرا که اگر فرار نکنید، از میزان مرگبار بودن آنها شوکه می‌شوید.


مطلب پیشنهادی:مروری بر بازی های فوتبالی که کمتر نامشان را شنیده‌ایدFIFA و PES را موقتا فراموش کنید!
مروری بر بازی های فوتبالی که کمتر نامشان را شنیده‌ایدمروری بر بازی های فوتبالی که کمتر نامشان را شنیده‌اید

Adblock test (Why?)

لینک منبع

whistle

doornegar.com

این وبلاگ، جایگزین سیگار برای نگارنده آنست. ظاهربین نباشیم و ظاهرسازی هم نکنیم. این رسانه، متعهد است سکان جهت دهی افکار عمومی را از بوق های تبلیغاتی سنتی و زرد پس بگیرد. تم(پوسته) این بنگاه بازنشر خبر، ترکیبی از رنگ سبز واتساپ، پیمایش بینهایت اینستاگرام و دارک مود توییتر هست. انواع تبلیغات و آگهی شما پذیرفته می شود. برای رزرو جایگاه پیام بازرگانی خود، به شماره ۰۹۳۰۴۲۸۲۵۳۱ پیغام واتساپی دهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.