فهرست بستن

یک بازی انحصاری بزرگ پلی استیشن 5 احتمالا به‌زودی معرفی می‌شود

بعد از گمانه‌زنی‌های بسیاری که به احتمال برگزاری یک رویداد اختصاصی پلی ‌استیشن 5 در آینده نزدیک اشاره داشتند، سونی بالاخره این موضوع را تأیید کرده و قسمت جدید از برنامه‌ی PS5 Showcase را برای ۱۶ سپتامبر (بامداد پنجشنبه ۲۷ شهریور ماه و رأس ساعت ۰۰:۳۰) معرفی کرد. مدت زمان این رویداد قرار است ۴۰ دقیقه باشد و در طول آن قرار است شاهد نمایش جدید آخرین بازی‌های استودیوهای سونی و همچنین استودیوهای ترد پارتی باشیم. همچنین به احتمال زیاد شاهد قیمت و زمان دقیق عرضه PS5 خواهیم بود.

جزئیات این رویداد توسط سونی اعلام نشده اما اگر قسمت قبلی PS5 Showcase در ماه ژوئیه را مقیاس قرار دهیم، می‌توان انتظار داشت که شماری از بزرگ‌ترین بازی‌های انحصاری این کنسول درکنار چند سورپرایز غیرمنتظره در این برنامه حضور داشته باشند. اما به‌تازگی شایعات جدیدی در اینترنت مطرح شده که به احتمال رونمایی از یک بازی انحصاری بزرگ در جریان این رویداد اشاره می‌کند.

مقاله مرتبط

حالا دیگر چند ماهی هست که اخبار مختلفی در رابطه با بازی Final Fantasy 16 به گوش می‌رسد. یکی از این موارد، شایعه‌ی انحصاری بودن این بازی برای پلی‌استیشن 5 است. تا زمان ثبت این خبر، بازی Final Fantasy XVI هنوز معرفی نشده است؛ حداقل چیزی به‌عنوان انحصاری بودن این بازی برای PS5 مطرح نبوده اما ممکن است تا زمان برگزاری رویداد پیش روی سونی همه چیز عوض شود.

فاینال فانتزی 16 انحصاری احتمالی PS5

یکی از اولین منابعی که این شایعه را مطرح کرده، از اینسایدرهای صنعت بازی و ویراستار ارشد و سابق نشریه Game Informer، عمران خان (Imran Khan) است. وی در توییت جدید خود این رویداد را زمان مناسبی برای رونمایی از این بازی می‌داند. همان‌طور که احتمالاً در جریان هستید، Imran Khan جزء افراد پیش‌گام در زمینه ارائه‌ی گزارش‌ها موثق از کنسول و بازی‌های پلی‌استیشن 5 بوده است.

در این بین، شینجی هاشیموتو (Shinji Hashimoto) از اسکوئر انیکس نیز ویدیوی معرفی این رویداد را بازنشر کرده و اعلام می‌کند که این استودیو نیز در برنامه‌ی جدید سونی حضور خواهد داشت. البته این احتمال نیز وجود دارد که حضور اسکوئر انیکس در این رویداد به بازی جدید Project Athia ارتباط داشته باشد.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، شواهد و مستندات چندانی به قطعیت این موضوع را تأیید نمی‌کنند اما این موارد برای هیجان زده شدن طرفداران پلی‌استیشن و مجموعه فاینال فانتزی کافی به نظر می‌رسد. همان‌طور که بالاتر هم اشاره شد، نه سونی و نه Square Enix تاکنون واکنشی به این اخبار نشان نداده‌اند که البته به احتمال زیاد تا زمان برگزاری رویداد نیز همینطور خواهد بود. به هر حال، در صورت انتشار هرگونه خبر رسمی در این رابطه، می‌توانید اطلاعات آن را از زومجی پیگیری کنید.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *