فهرست بستن

گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ گران قیمت خواهد بود

گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ گران قیمت خواهد بود

همانطور که می دانید شرکت سامسونگ در حال حاضر روی ساخت گوشی هوشمند منعطفی مشغول کار است که پیشتر به عنوان گلکسی ایکس و بعدها به عنوان گلکسی اف شناخته می شدپیشتر گفته شده این اسمارتفون سامسونگ قیمتی ۱۸۰۰ دلاری داشته و حال ET News کره جنوبی اعلام کرد محصول انعطاف پذیر سامسونگ قیمتی ۲ میلیون وون است که معادل آن ۱۸۰۰ دلار می شود.

این قیمت بسیار بالا بوده و در مقایسه با مدل های معمولی اختلافی حداقل ۱۰۰۰ دلاری دارد. البته باتوجه به آن که گوشی های هوشمند انعطاف پذیر در ابتدا راه خود قرار دارند عجیب نیست با قیمت سرسام آوری به فروش برسند. احتمالا باید به مرور زمان شاهد کاهش قیمت باشیم و پیشتر گفته شده این اسمارتفون در اواخر سال جاری یا اوایل سال ۲۰۱۹ روانه بازار می شودتاکنون شایعات بسیاری پیرامون گوشی هوشمند منعطف سامسونگ منتشر شد و هیچ یک توسط کره ای ها به تایید یا تکذیب نرسید. این احتمال وجود داشته که قیمت گوشی هوشمند منعطف سامسونگ به ۲۰۰۰ دلار نیز برسد.

چنین قیمتی می تواند برای سامسونگ یک ریسک باشد زیرا ممکن است طرفداران را از خرید آن صرف نظر کند. به هر حال تجربه فناوری جدید یا گجت جدید می تواند جالب توجه باشد و همین امر نیز مشتریانی را برای گلکسی اف سامسونگ فراهم آورد. گفته می شود محصول کره ای ها دارای مشخصات پرچمدار است و تنها طراحی انعطاف پذیر برای آن در نظر گرفته نشده استدر اخباری مرتبط شرکت های شیائومی، اوپو و هوآوی نیز به لیست شرکت های تولیدکننده گوشی هوشمند منعطف پیوستند. مشخص نیست چه زمانی این اسمارتفون های نسل جدید رونمایی خواهند شد تا بتوان اظهار نظر دقیقی درباره آنها داشت. پیش بینی می شود سامسونگ در CES 2018 محصول انعطاف پذیر خود را رونمایی کند.

بازدید: 25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.