فهرست بستن

گزارش دیجیاتو از دور دوم مسابقات بازی زولا با جایزه ۱۵ میلیون تومانی [تماشا کنید]

دومین دوره مسابقات رسمی بازی زولا روز گذشته در و گیم نت Tec Caf کرج با حضور تیم‌های برتر و قهرمان دوره پیشین ایران برگزار شد و تیم‌ها بر سر جوایز ۱۵ میلیون تومانی به مبارزه با یکدیگر پرداختند.

پس از چندین ساعت نبرد پر استرس، تیم‌های Brutal ImpacT و Oxin به مرحله نهایی رسیدند و فینال دوره پیشین را تکرار کردند. در نهایت تیم Oxin1 که شانس بیشتری برای قهرمانی این دوره داشت موفق شد با فاصله‌ای اندک نسبت به رقیب خود، یکبار دیگر رتبه نخست را از آن خود کند و جایزه ۸ میلیون تومانی را به خانه ببرد. تیم‌های دوم و سوم نیز به ترتیب ۵ و ۲ میلیون تومان جایزه دریافت کردند. در این ویدیو گفتگویی خواهیم داشت با فواد امیری، مدیر خاورمیانه بازی زولا و کاپیتان تیم Oxin تا از زولا، حرفه‌ای شدن در این بازی و کسب جوایز و مقام‌های بین‌المللی بگویند.

دوره‌های بعدی مسابقات انتخابی نیز تا انتهای تابستان صورت می‌گیرد و برندگان هر چهار دوره در مسابقه‌ای دیگر به نبرد با یکدیگر می‌روند تا برای اعزام به مسابقات بین قاره‌ای و جهانی ترکیه آماده شوند. جایزه مسابقه بین قاره‌ای ۵۰ هزار دلار و جایزه جام جهانی ۲۵۰ هزار دلار اعلام شده است.

بازی زولا را می‌توانید از این لینک به رایگان دریافت کنید. اگر این بازی را انجام داده‌اید، از تجربه خودتان برایمان بگویید.

Let’s block ads! (Why?)

بازدید: 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.