فهرست بستن

گروه پهپادی Genesis با 3281 پهپاد – خوشحال باشیم یا ناراحت؟

هیوندای جنسیس را به خاطر دارید؟ همان ماشین کوپه‌ای که در ایران بسیار معروف شد و تا مدت زیادی تنها ماشین اسپورت کوپه بازار بود. اگر نمی‌دانید باید به شما بگوییم که شرکت هیوندای بعد از موفقیت این ماشین، اقدام به ایجاد یک شرکت ثانویه به نام Genesis کرد و برند متفاوتی را ایجاد کرد. حالا این شرکت در اقدامی جالب (در وهله اول) گروه پهپادی Genesis با 3281 پهپاد را به پرواز در آورده که به صورت گروهی با هم پرواز می‌کنند و اشکال مختلف را در آسمان نقش می‌بندند. حقیقتش را بخواهید این مسئله در ابتدا برای من بسیار جالب بود اما بعد از فکر کردن به نشانه‌های این موضوع کمی نگران شدم. برای جزئیات بیشتر گروه پهپادی Genesis با 3281 پهپاد با ما همراه باشید.

نمایش گروه پهپادی Genesis با 3281 پهپاد

شرکت خودروهای لوکس هیوندای جنسیس در 29 مارس و به مناسبت ورود این شرکت به بازار چین، با تعداد 3281 پهپاد در آسمان شانگهای لوگو جنسیس را به نمایش گذاشت. طبق بیانیه مطبوعاتی شرکت جنسیس، این نمایش رکورد جهانی گینس را برای “هواپیماهای بدون سرنشین متحرک در آسمان” را ارتقاء بخشیده است. ویدیوی این نمایش و شکل گیری لوگو Genesis در پایین برای شما قرار گرفته است. این پهپادها به غیر از لوگو Genesis، یک دست، دو اتومبیل این شرکت و اشکال مختلف را به نمایش گذاشتند.

رکورد قبلی این موضوع در گینس به نام شرکت Shenzhen Damoda Intelligent Control Technology بود که با تعداد 3051 پهپاد این کار را انجام داده بود. قبل آن هم شرکت معظم اینتل در بازی‌های المپیک زمستانی سال 2018، حلقه‌های المپیک را بر فراز شهر مورد نظر با تعداد 1218 پهپاد به نمایش گذاشته بود که باعث تعجب همگان شده بود. می‌دانم که ممکن است کمی متوهمانه به نظر برسد اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که همین موضوع چه استفاده‌های دیگری می‌تواند داشته باشد؟ بله هواپیماهای نمایشی و سرعتی از قبل وجود داشتند و نمایش‌های زیبایی را به نمایش می‌گذارند اما ما قبل از آن با جنگنده‌ها آشنا بودیم. اما نظرتان درباره پهپادهای پرشمار در آسمان شهرها با قابلیت کنترل (توسط هر شرکت و یا قدرت مرکزی) چیست؟

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *