فهرست بستن

گران قیمت ترین دونات جهان؛ راز و رمز دود کردن تایرهای بوگاتی ویرون [تماشا کنید]

هاستون کروستا مالک خودروهای اسپرت متعددی است و یکی از هیجان انگیزترینِ آن ها، بوگاتی ویرون است. او خودروهایش را به ازای مبالغی که در انتهای مطلب، تعدادی را به خدمتتان میرسانیم به ساکنین شهر لاس وگاس اجاره می دهد.
آنچه که در ادامه خواهید دید دونات زیبای هاستون کروستا با بوگاتی ویرون اوست که پیش از هرچیزی، تغییر دادن سیستم انتقال قدرت آن AWD به RWD سبب دو چندان زیبایی و توجه به آن می شود. توجه داشته باشید که این اتفاق تاکنون، پیش نیافتاده و هر ویرون بسیار گران قیمتی که از شرکت خودروسازی بوگاتی خارج می شود AWD است. ویرون برای لانچ و شروع به حرکت هرچه سریع تر و به دست آوردن تمام اعداد و ارقام دوست داشتنی اش، محکوم است که به سیستم AWD مجهز باشد.

گرچه بدون هیچ شکی ویرون بسیار سریع است، منتها نکته جالبی که دانستن آن خالی از لطف نیست این است که خودروهای دیفرانسیل عقب (RWD) خیلی بیشتر از AWD ها حس سرعت و شتابگیری را منتقل می کنند. نمونه ی بارز آن مک لارن ۷۲۰s است که گرچه نمیتواند در هیچ سرعتی از بوگاتی ویرون سبقت بگیرد اما به راننده اش حس شتاب و سرعت پذیری بیشتری را منتقل می کند.

بوگاتی ویرون

همانطور که پیش از این نیز اشاره کردیم، هاستون کروستا، خودروهای دوست داشتنی اش را در شرکت Royalty Exotic Cars به اجاره می رساند. توصیه می کنیم به هیچ عنوان قیمت ها را با ارز روز تبدیل نکنید چرا که چیزی عایدتان نمی شود.

تنها چهار ساعت رانندگی با بوگاتی ویرون مذکور، ۱۵,۰۰۰ دلار آب می خورد! البته باقی خودروها اختلاف فاحشی در بهای کرایه دارند: چهار ساعت رانندگی با لامبورگیتی اونتادور ۱,۱۹۹ دلار می شود. به همین ترتیب لامبورگینی هوراکان ۶۴۹ و فراری ۴۵۸ اسپایدر ۵۴۹ دلار بها دارد.

در ادامه دعوت می کنیم با ما در تماشای این دونات زیبا همرا باشید:

Let’s block ads! (Why?)

بازدید: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.