فهرست بستن

گرافیک PowerColor RX 6900 XT Liquid Devil مشاهده شد

جدیدترین تصاویر از کارت گرافیک پرچمدار کمپانی PowerColor افشا شده که نشان می‌دهد ما شاهد استفاده از واتر بلاک سفارشی EK هستیم. لاین آپ Liquid Devil کاربرانی را هدف گرفته که از سیستم‌هایی با خنک کننده مایع لوپ باز استفاده می‌کنند و قصد دارند قابلیت‌های خنک کنندگی کارت گرافیک Radeon خود را گسترش دهند. در همین راستا گرافیک PowerColor RX 6900 XT Liquid Devil مشاهده شد و انتظار داریم عملکرد قدرتمندی را ارائه دهد.

برای اولین بار در ماه نوامبر به سری جدید PowerColor Liquid Devil اشاره شده بود، درست زمانی که سری Red Devil رونمایی شد. گزارش شده بود که کارت گرافیک‌های PowerColor Radeon RX 6000 Liquid Devil در نمونه‌های Radeon RX 6800 XT و Radeon RX 6900 XT عرضه می‌شود. آنها کاربران حرفه‌ای را هدف گرفته‌اند که بهترین خنک کنندگی را طلب می‌کنند حتی با این که Red Devil یکی از بهترین طراحی‌ها را ارائه می‌دهد.

گرافیک PowerColor RX 6900 XT Liquid Devil با واتر بلاک EK مشاهده شد

گرافیک PowerColor RX 6900 XT Liquid Devil

از نظر طراحی ما شاهد فرم فاکتور دو اسلات با چهار خروجی نمایشگر از جمله یک عدد HDMI، دو عدد Display Port و یک عدد USB Type C هستیم. این کارت از واتر بلاک سفارشی EK که توسط EKWB تنها برای سری Liquid Devil طراحی شده، بهره می‌برد. این مدل با یک لوگو بزرگ PowerColor در جلو و همچنین بخشی شفاف همراه شده که اجازه می‌دهد عبور مایع کولانت را مشاهده کنید. کارت گرافیک‌های PowerColor Radeon RX 6900 XT و RX 6800 XT Liquid Devil همچنین از PCB سفارشی برخوردارند.

گرافیک PowerColor RX 6900 XT Liquid Devil

در حالی که سرعت کلاک هنوز مشخص نیست اما به نظر می‌رسد بُرد استفاده شده مشابه Red Devil باشد که از سه کانکتور 8 پین برق بهره می‌برد. بسته بندی محصول شامل سه رنگ جداگانه برای مایع کولانت می‌باشد که البته با برخی نکات دیگر برای این کارت‌های تولید محدود همراه خواهد شد.

انتظار می‌رود کارت گرافیک‌های PowerColor Radeon RX 6900 XT و RX 6800 XT Liquid Devil هفته آینده به شکل رسمی معرفی شوند و بدون شک قیمت بسیار بالاتری از مدل‌های مرجع که همین حالا نیز در بازار یافت نمی‌شوند، به کاربران تحمیل خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: زمان عرضه احتمالی Radeon RX 6700 XT با 12 گیگابایت حافظه

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *