کلیسای مخفی بازی Nier: Automata به بازی اضافه شد

اگر در این مدت اخبار دنیای گیمینگ را دنبال کرده باشید با ماجرای کلیسای مختفی بازی نیر اتوماتا (Nier: Automata) آشنا هستید. ماجرا از اینجا شروع شد که یک بازیکن یک ویدئوی جدید از یک مکان پنهان در بازی نیر اتوماتا منتشر کرد. این در حالی بود که چند سال پیش اعلام شد که دیگر رازی در این بازی وجود ندارد و همگی کشف شده‌اند.

بیشتر بخوانید:‌ راز مخفی جدید Nier: Automata دروغی بیش نبود!

این کلیسای مخفی سر و صدای زیادی به پا کرد و باعث شد افراد زیادی به آن شک کنند. تا اینکه پس از مدتی اعلام شد که حقیقت نداشته و در اصل یک ماد بسیار حرفه‌ای در بازی بوده است. زمانی که اعلام شد این قسمت یک ماد است، افراد زیادی به دنبال این بودند تا آن را تجربه کنند. افرادی که این ماد را ساختند ابزار آن را به طور کامل در دسترس قرار دادند تا بازیکنان علاقه‌مند از آن استفاده کنند.

حال اعلام شده که این ماد به طور کامل در دسترس طرفداران قرار دارد. افراد می‌توانند از طریق کمک کننده نصب ماد نیر اتوماتا (Nier Automata mod Helper) آن را نصب کنند. پیشنهاد تیم سازنده این است که لول شما در بازی بالای ۹۰ باشد تا بتوانید به راحتی از پس مبارزات داخل آن بر بیایید. همینطور اینکه این ماد به روزرسانی خواهد شد و تغییرات زیادی در آینده خواهد داشت.

ماد نیر اتوماتا

داستان این ماد به این شکل است که شما وارد یک مارپیچ شده و باید آن را دنبال کنید تا به یک اتاق برسید. در میانه راه چندین دشمن وجود خواهند داشت تا گشت و گذار شما خسته کننده نشود. در انتهای راه با یک دشمن سیاهرنگ روبرو خواهید بود که باید آن را شکست دهید.

پس از شکست دادن هیولای سیاه، وارد یک اتاق تاریک شده که در آن یک مجسمه از دنیای بازی Drakengard 3 وجود دارد. در میانه اتاق شما با یک گل روبرو خواهید شد. اگر به آن نزدیک شوید با چالش و دشمنان زیادی روبرو خواهید شد که از هر چیز دیگر در بازی دشوارتر هستند.

بحث اصلی اینجاست که این ماد یک پیشرفت بسیار بزرگ در زمینه طراحی ماد است. هیچ کس در ابتدا باور نداشت که کلیسای مخفی بازی نیر اتوماتا یک ماد باشد. به دلیل اینکه انجام این کار بسیار دشوار و وقت‌گیر است. این باعث شد تا بازیکنان با دقت بیشتری به آن نگاه کرده و در انتها حقیقت را کشف کنند.

افرادی که روی این ماد کار می‌کردند، اعلام کردند که این پروژه تنها قدم‌های ابتدایی برای ساخت مادهای پیشرفته‌تر و زیباتر در آینده است.

منبع: PCgamer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

Adblock test (Why?)

لینک منبع خبر

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *