فهرست بستن

کدام خورشید را انتخاب می‌‌کنید؟

کدام خورشید را انتخاب می‌‌کنید؟

شکل و تصویر مورد علاقه‌مان، رازهای زیادی را در مورد خصوصیات و ویژگی‌های ما فاش می‌کند. خورشید همیشه در ادیان و فرهنگ‌ها جایگاه خاصی داشته. در این تست ذهن‌تان را آرام کرده و از میان 8 خورشیدی که مشاهده می‌کنید، یکی را انتخاب کرده و بعد برای دیدن ویژگی‌های مربوط به آن مطلب را دنبال کنید.

1_

ویژگی خاص شما این است که همیشه مثبت بوده و به دنبال راهی برای پیشرفت هستید. به آسانی ناامید نشده و هر بار دوباره روی پای‌تان می‌ایستید. شما لیوان زندگی را نیمه پر می‌بینید. این رویکرد نه تنها شما را مقاوم می‌سازد، بلکه دوستی خوب برای حمایت از عزیزان‌تان در هر شرایطی هم هستید. معمولا احساسات‌تان را ابراز می‌کنید ولی گاهی برای صدمه نزدن به دیگران آن را پیش خود نگه می‌دارید. تنها چند دوست محدود اما واقعی دارید.

2_

دو چیز خیلی مهم برای شما وجود دارد: فضای شخصی و احترام همسالان و عزیزان. بیشتر درونگرا هستید تا برونگرا. برای ویژگی‌های ساده و خوب مثل صداقت و مهربانی ارزش قائلید و همیشه پشت دوستان هستید؛ به همین دلیل باید مراقب باشید که از شما سوء استفاده نشود. همیشه به حس ششم‌تان اعتماد کنید.

3_

شما باهوش، کنجکاو و شجاع هستید. صادق و رو راست بوده و سعی می‌کنید اپن مایند باشید و دیگران را قضاوت نکنید. ذاتا رهبر  و راهنمای دیگران هستید. افراد به درست و غلط شما اعتماد دارند.

4_

نقطه‌ی عطف شخصیت شما انرژی و تشویش بی پایان است. در یک لحظه صد ایده به ذهن‌تان هجوم می‌آورد. همیشه آماده‌ی چالش‌های تازه و امتحان کردن چیزهای جدید هستید. عاشق زندگی هستید و سعی می‌کنید از آن بهره ببرید. از همین رو اهداف عالی‌ای در زندگی دارید.

5_

شما این توانایی برجسته را دارید که به دیگران در حل مشکلات‌شان کمک. عاشق کمک کردن به دیگران بوده وقتی گاهی اوقات شبیه فرشته‌های نجات بنظر می‌رسید. برای دیگران منبع الهام و انگیزه هستید. فرد باهوشی هستید اما همیشه افکارتان را با دیگران به اشتراک نمی‌گذارید.

6_

افرادی که این خورشید را انتخاب می‌کنند افرادی شاد و سر زنده بوده که از کوچک‌ترین چیزها در زندگی لذت می‌برند. هر مانعی بر سر راه شما فرصتی تازه برای یادگرفتن چیز جدیدی است. از انتقادات سازنده ناراحت نشده و همیشه با دیگران خوش برخورد هستید. بنظر دیگران شما قابل اعتماد و دارای مهارت‌های رهبری هستید.

7_

به آسانی اهداف جدید بهتان انگیزه داده و برای محقق کردن‌شان دست به کار می‌شوید. اما معمولا اهداف زیادی دارید، آنقدر که یک زندگی برای رسیدن به تمام آنها کافی نیست. اگر می‌خواهید رویاهای اصلی‌تان به واقعیت بپیوندند، باید تصمیم بگیرید که کدامیک برایتان مهم‌تر هستند. دیگران شما را به عنوان فردی با انرژی و پشتکار می‌دانند که هیچ وقت تسلیم نمی‌شود. شما بر روی دیگران تاثیرات مثبت می‌گذارید.

8_

بسیار صبور هستید. کینه به دل نگرفته و زود بهتان بر نمی‌خورد. به شدت پخته بوده و دوست دارید کاملا فکر کرده تا از اشتباهات اجتناب کنید. اگر چه عشق و احساسات برایتان مهم هستند، اما جایگاه اول را هوش و منطق برایتان دارند.

کدام خورشید را انتخاب می‌‌کنید؟

بازدیدها: 11

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.