فهرست بستن

کاشت مو چیست؟ آشنایی با بهترین مرکز کاشت مو در ایران و روش‌های مختلف آن

ریزش مو امروزه در بسیاری از نقاط جهان از جمله کشورمان ایران شویع پیدا کرده است و تبدیل به معضلی جهانی شده است. در این نوشته مروری خواهیم داشت بر روش های مختلف آن و آشنایی با یکی از بهترین مراکز کاشت مو در ایران با تکنیک SUT.

ریزش مو امروزه در بسیاری از نقاط جهان از جمله کشورمان ایران شویع پیدا کرده است و تبدیل به معضلی جهانی شده است. از طرف دیگر هر چند سال یکبار شاهد ورود داروهای جدیدی به بازارهای جهان هستیم که سازندگان و فروشندگان آنها ادعا می کنند که محصول آنها بهترین تاثیر را بر موهای سر دارد و ریزش مو با مصرف آن دارو براحتی برطرف می شود. اما متاسفانه بیشتر داروهایی که به بازارهای جهان عرضه شده اند، تاکنون هیچ کدام درمان موثری نبوده و با داشتن عوارض جانبی مختلف، گاهی حتی به محض قطع شدن مصرف آنها، فرد مجددا دچار ریزش مو می شود و حتی ممکن است وسعت ناحیه طاسی یا ریزش بیشتر شود.

اما در مقابل، کاشت مو روشی است بی دردسر و بدون عوارض جانبی محسوس که موجب شده بسیاری از زنان و مردانی که دچار ریزش مو و یا طاسی شده اند، از این طریق این مشکلات را به آسانی برطرف کنند.

کاشت مو چیست؟

کاشت یا پیوند مو، فرآیندی است که در آن فولیکول های مو از ناحیه ای بنام بانک مو – که معمولا پشت سر قرار دارد – جدا شده و به ناحیه ای از سر که دچار ریزش شده است، پیوند زده می شود. معمولا نواحی فرق سر و یا جلوی سر بیشترین ریزش را دارند که گاه منجر به طاسی می شود.

این فرآیند در کلینیک های کاشت مو انجام می شود و متخصصین این امر باید پیوند مو را انجام دهند. تاکنون روش ها و تکنیک های مختلفی جهت کاشت و پیوند مو ارائه و در کلینیک های جهان مورد استفاده قرار گرفته اند از جمله:

 • کاشت مو به روش FIT
 • کاشت مو به روش FUT
 • کاشت مو به روش BHT
 • کاشت مو به روش SUT

ناگفته نماند که روش هایی مانند کاشت مو fit و یا fut قدیمی شده که همچنان در برخی کلینیک ها و مراکز مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که این روش ها دارای عوارض جانبی متعددی (از جمله نیاز به استراحت طولانی پس از هر جلسه کاشت مو، تعداد زیاد جلسات، زخم خونریزی، بجا ماندن اسکار زخم، استفاده از داروهای بی هوشی و بی حسی و…) بوده ولی با ورود تکنیک کاشت مو SUT توسط کلینیک رنسانس و برای اولین بار در ایران مشکلات روش های قدمی تا حد زیادی برطرف شده است.

 کاشت مو چیست؟ آشنایی با بهترین مرکز کاشت مو در ایران و روش‌های مختلف آن

طبق تحقیقات به عمل آمده کلینیک رنسانس را میتوان به عنوان برترین مرکز کاشت مو به دلیل رضایت بالای متقاضیان از روش های نوین استفاده شده در این کلینیک معرفی کرد. کاشت مو به روش SUT که تحت انحصار این شرکت برای اولین وارد ایران شده و همچنین استفاده از دستگاه های پیشرفته و اتاق های VIP مجهز تنها چند مورد از نقاط قوت این کلینیک محسوب می شود.

 چه اقداماتی جهت کاشت مو باید انجام شود؟

کاشت و یا پیوند مو، فرآیندی حساس است. بنابراین لازم است که پیش از آن خود را جهت انجام آن آماده کنید. البته پزشکان و متخصصین مراکز کاشت مو به شما دستورالعمل های لازم را می دهند تا بتوانید به خوبی ضمن آماده سازی های اولیه، در نهایت پس از انجام کاشت موها بتوانید از بهترین نتایج آن بهره مند شوید.

به همین جهت لازم است که انجام کارهای قبل از کاشت مو و رعایت نکات مربوطه را جدی بگیرید تا بدن شما به خوبی آماده شود. اقداماتی از قبیل:

 • بررسی دقیق دلایل و وسعت ریزش مو توسط پزشک متخصص و اینکه آیا فرد می تواند کاندید مناسبی جهت پیوند مو باشد یا خیر.
 • در صورتی که کاشت مو برای فرد توصیه شد، آیا آمادگی انجام آنرادارد؟
 • نکشیدن سیگار و نخوردن غذاهای چرب و سنگین و سیر از مدتی پیش از شروع جلسات کاشت مو
 • انجام ندادن ورزش های سنگین پیش از شروع کاشت مو
 • مطلع کردن پزشک متخصص و همکاران وی از هر گونه عارضه یا بیماری (برای مثال ناراحتی تیروئید، بیماری های قلبی عروقی، شیمی درمانی و غیره)
 • عدم استفاده از داروهای مسکن، داروهای رقیق کننده خون، برخی از قرص های ویتامین و …
 • عدم نوشیدن مایعات به مقدار زیاد
 • کوتاه کردن موهای سر
 • رنگ کردن موهای سفید و یا جوگندمی به رنگ های مشکی یا قهوه ای تیره

کاشت مو چیست؟ آشنایی با بهترین مرکز کاشت مو در ایران و روش‌های مختلف آن مراکز کاشت مو چه خصوصیاتی دارند؟

یکی از نکاتی که باید به آن توجه کرد این است که به هر مرکز یا کلینیک کاشت مو نباید مراجعه کرد. هر چه کلینیک شرایط و امکانات بهتری داشته باشد، مسلما در نتیجه نهایی کاشت مو تاثیر بهتری می گذارد. شما با صرف پول و وقت گذاشتن برای این فرآیند قطعا انتظار بهترین نتیجه را دارید. لذا توصیه می کنیم که تلاش کنید تا بهترین کلینیک کاشت مو را یافته و آنجا مراجعه کنید.

چنین کلینیک هایی ویژگی هایی خاصی دارند که آنها را از سایر کلینیک ها و مراکز متمایز می کنند. از جمله:

 • استفاده از آخرین متدها و جدیدترین تکنیک های کاشت مو
 • در اختیار داشتن فضایی استریل و کاملا پاکیزه
 • استفاده از بهترین پزشک جراح پوست و مو که دارای تجربه مناسب باشد.
 • داشتن مجوزهای لازم
 • استفاده از دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته
 • داشتن وب سایت مناسب که برازنده یک کلینیک کاشت مو باشد.
 • ارائه مشاوره مناسب

اگر خدای نکرده به مرکزی مراجعه کردید که هر یک از شرایط ذکر شده را نداشت، حتما پیش از رزو وقت در آنجا به خوبی تحقیق کنید و حتما به کلینیک های دیگر نیز جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مقایسه کیفیت خدمات، مراجعه کنید.

قیمت کاشت مو چقدر است؟

هزینه کاشت مو یکی از معیارهای موثر از دید برخی از علاقه مندان به کاشت مو است. در حال حاضر پزشکان و مراکز کاشت مو قیمت ها و نرخ های پایه متفاوتی دارند ولی در مجموع می توان گفت که معیارهای اصلی مراکز پیوند مو جهت تعیین نرخ برای مشتریان خود عبارتند از:

 • نرخ و قیمت های پایه مرکز و یا متخصص مربوطه
 • تعداد فولیکول های مو که باید انتقال داده شوند.
 • تکنیک مورد استفاده
 • در اختیار داشتن و استفاده از دستگاه ها و تجهیزات مناسب

به یاد داشته باشید که در ازای هزینه ای که می پردازید، در صورتی که کاشت مو توسط متخصصی باتجربه برای شما انجام شود و از دستگاه ها و لوازم مناسب استفاده شود و از جدیدترین تکنیک های کاشت و پیوند مو استفاده گردد، ممکن است نتایج عالی و ماندگاری را داشته باشد و خط رویش مو نیز طبیعی بنظر برسد. در این صورت هزینه عمل هر چقدر هم که بالا باشد، ارزش آنرا دارد.

کلینیک کاشت موی رنسانس با سالها تجربه در زمینه کاشت و ترمیم مو در خدمت شماست. این کلینیک افتخار دارد تا با استفاده از جدیترین تکنیک ها، پیشرفته ترین امکانات و دستگاه های مدرن کاشت مو و همچنین بهره گیری از متخصصانی مجرب و دارای توانایی فنی و علمی بالا، بهترین خدمات را به شهروندان محترم تهرانی عرضه کند. جهت درمان ریزش مو با استفاده از جدیدترین استانداردهای جهانی، به کلینیک رنسانس که عنوان بهترین مرکز کاشت مو در ایران را به خود اختصاص داده مراجعه کنید.

تلفن تماس کلینیک رنسانس : ۰۲۱۸۸۹۰۹۰۵۰ –  وب سایت : SUTHAIR.com

پایان رپورتاژ آگهی

Let’s block ads! (Why?)

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

بیشتر بخوانید

یک فکری در “کاشت مو چیست؟ آشنایی با بهترین مرکز کاشت مو در ایران و روش‌های مختلف آن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بازگشت به بالاي صفحه