فهرست بستن

کاراکترهای تازه در بسته الحاقی جدید بازی Street of Rage 4

بازی Streets of Rage 4 که برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوییچ عرضه شد، در مجموع بیشتر از ۲.۵ میلیون دانلود را تجربه کرد. البته همه‌ی دانلودها حاصل خریداری شدن بازی نیستند. زیرا شورش در شهر 4 از همان روز عرضه روی ایکس باکس گیم پس مایکروسافت قرار گرفت. دانل اصلا به خاطر همین موفقیت بود که سازندگان توانستند به سرعت سراغ معرفی بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge بروند. حالا سازندگان با پخش تریلر بسته الحاقی Mr. X Nightmare بازی Streets of Rage 4 به معرفی این DLC پرداختند.

دی‌ال‌سی نام‌برده حالت سروایوال و سه شخصیت قابل بازی جدید را به شورش در شهر 4 می‌آورد و باید توسط گیمر خریداری شود. همچنین سازندگان وعده‌ی انتشار یک آپدیت رایگان برای همه را دادند که درجه‌ی سختی +Mania، یک سیستم آموزشی و تنظیمات بیشتر را به بازی می‌افزاید. استل اگیری (Estel Aguirre) یعنی یکی از باس‌ها از جمله شخصیت‌هایی است که با دی‌ال‌سی Mr. X Nightmare به گروه شخصیت‌های قابل بازی می‌پیوندد.

اگر عاشق چالش‌های این بازی هستید، باید بدانید که بخش Survival به شکلی ویژه توانایی‌های گیمر در بازی Streets of Rage 4 را می‌آزماید. همچین بازیکن‌ها پس از عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی مورد بحث می‌توانند به شخصی‌سازی جنس مبارزه‌ی خود و استفاده از حرکات تهاجمی بیشتر بروند. همچنین این دی‌ال‌سی تنوع دشمنان مسلح در بازی Streets of Rage 4 را نیز بیشتر خواهد کرد. زومجی در بررسی بازی Streets of Rage 4 به قلم آراییس نظریان به آن نمره‌ی فوق‌العاده‌ی ۹.۵ از ۱۰ را داده است.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *