فهرست بستن

پیشنهاد توییتر برای خرید کلاب هاوس – 4 میلیارد دلار ناقابل

اگر خبرهای هفته‌های اخیر را دنبال کرده باشید، حتما خبر ایجاد فضایی مشابه کلاب هاوس در شبکه‌های اجتماعی مختلف را شنیده‌اید. از فیسبوک گرفته تا لینکدین و اسپاتیفای، همه و همه در حال ایجاد قابلیتی مشابه این برنامه هستند تا از قافله کاربران عقب نمانند. در این میان، توییتر نیز اقدام به ایجاد فضای مشابه کلاب هاوس کرد اما آنطور که از خبرها پیداست، توییتر به فکر خرید کلاب هاوس افتاده و رقم 4 میلیارد دلار را برای آن مطرح کرده است. برای جزئیات بیشتر پیشنهاد توییتر برای خرید کلاب هاوس با ما همراه باشید.

جزئیات پیشنهاد توییتر برای خرید کلاب هاوس

خبرگزاری بلومبرگ این خبر را منتشر کرده است و در آخر هم ذکر کرده که مذاکرات این دو شرکت متوقف شده و هنوز دلیل آن مشخص نیست. هنوز به طور کامل مشخص نشده که آیا توییتر رقم 4 میلیارد دلار را به کلاب هاوس پیشنهاد داده و یا کلاب هاوس این رقم را به این شرکت اعلام کرده است. اما چیزی که مسلم است این است که این اعداد و ارقام از محل مذاکرات این دو شرکت به بیرون درز پیدا کرده است. کلاب هاوس از سال گذشته با ایده میزبانی مکالمات صوتی زنده وارد بازار شبکه‌های اجتماعی شد و پس از آن افراد مشهور و مدیران تکنولوژی با برقراری میتینگ‌های مختلف، آن را بر سر زبان‌ها آوردند. طبق آمارها، این برنامه هم اکنون میزبان 10 میلیون نفر بوده و از محدودیت دعوتنامه و سیستم عامل iOS برخوردار است.

این شرکت در طی دو ماه گذشته اقدام به استخدام چندین مهندس و توسعه دهنده اندروید کرده و برنامه‌های مالی جدیدی برای برگزار کنندگان رویدادهای مختلف در این برنامه تنظیم کرده است. شرکت توییتر نیز در این زمان، برنامه Twitter Spaces را برای اپل و اندروید راه اندازی کرد. همچنین نسخه وب این برنامه در دسترس همگان قرار گرفت. به همین دلیل اس که اقدام به خرید کلاب هاوس توسط توییتر کمی عجیب به نظر می‌رسد و منطقی نیست. هر چند که می‌توان این موضوع را به از بین بردن رقابت تشبیه کرد.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *