پیشروی مدیریت شهری در توسعه زیرساخت‌های گردشگری در شیراز

شهردار شیراز اعلام کرد: پروژه پارک آبی شهر، پس از مواجهه با چالش‌های فنی و معارض، با تغییراتی اساسی در زمانبندی و اصلاحیه‌های لازم، در دو نوبت روز و شب به اجرا درآمده و امیدوار است که طی ۱۵ ماه آینده به بهره‌برداری برسد. همچنین، اقدامات مشارکتی در ساخت تله‌کابین شیراز نیز به فاز اجرایی وارد شده است.

به گزارش سینا پرس فارس، محمدحسن اسدی در سومین بازدید از روند اجرای نوبت شب پروژه‌های عمرانی بزرگ‌مقیاس شهرداری این کلان‌شهر از جمله پروژه‌های پارک آبی و آکواریوم، با بیان اینکه حدود ۱۵ ماه آینده این پروژه به بهره‌برداری می‌رسد، از یاوران شورا خواست که خود ناظر بر فعالیت این پروژه باشند؛ چراکه سهم شهرداری بیش از هزار میلیارد تومان است که این پروژه یکی از ۵۰ پروژه بزرگ شهرداری شیراز است.

وی به‌نوبت شب اشاره کرد و افزود: امروز هوا خوب است و تا آبان ماه نوبت شب را خواهیم داشت که اعتقاد داریم زمان بهترین عامل است پس باید به‌درستی از آن استفاده کرد و رضایت مردم قطعاً رضایت خداوند در آن است.

این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز همچنین در بازدید از پروژه آکواریوم گفت: شیراز به‌عنوان قطب شهر توریستی و گردشگری است که زیرساخت‌های آن بسیار مهم است.

اسدی بیان کرد: پروژه‌های مختلفی در حال اجرا است که با توجه به برگزاری مناقصه احداث تله‌کابین شیراز، این طرح تعیین تکلیف شد و شریک سرمایه‌گذار مشخص و مقرر شد به‌صورت ۴۰ درصد سرمایه‌گذار و ۶۰ درصد شهرداری شیراز در محل پارک کوهستانی دراک، تله‌کابین شیراز به طول ۴۲۰۰ متر اجرا شود.

نوشته پیشروی مدیریت شهری در توسعه زیرساخت‌های گردشگری در شیراز اولین بار در خبرگزاری سیناپرس. پدیدار شد.

لینک منبع خبر


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.