فهرست بستن

پشتیبانی از گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس به اتمام رسید

می‌توان گفت بعد از گلکسی اس 8 بود که سامسونگ قوانین طراحی خود را تغییر داد و سعی کرد تا با پیروی از طراحی جدید خود، سری‌های جدید را نیز با طراحی بدون حاشیه وارد بازار کند. حال شاهد حضور گلکسی اس 21 با طراحی بدون نقص هستیم و تمام این موارد شروعی از سمت گلکسی اس 8 و برادر بزرگ آن داشتند. با این وجود با توجه به قدیمی شدن این سری، پشتیبانی از گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس از سمت سامسونگ به صورت رسمی به اتمام رسید و این دو دستگاه دیگر در لیست دریافت کننده بروزرسانی نخواهند بود.

سامسونگ به صورت رسمی سری گلکسی اس 8 را از لیست دستگاه‌های دریافت کننده بروزرسانی خود حذف کرد و در صورتی که دارای یکی از این دو دستگاه هستید باید بگوییم که دیگر نباید منتظر دریافت بروزرسانی از سمت این کمپانی برای گوشی هوشمند خود باشید. تا به این لحظه نیز گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس بروزرسانی‌های امنیتی را دریافت می‌کردند.

آخرین بروزرسانی اندروید برای این دو دستگاه، نسخه نهم اندروید بود و خبری از اندروید 10 برای این دو دستگاه نبود. با این وجود سامسونگ تمام تلاش خود را کرد و تا این لحظه اخرین بروزرسانی دریافت شده برای دو گوشی مورد بحث ما، بسته امنیتی آپریل 2021 بوده است. سال 2017، گلکسی اس 8 و برادر بزرگتر آن دو دستگاه پرچمدار سامسونگ بودند، حضور نمایشگر بسیار عالی در کنار دوربین قدرتمند و… باعث شده بود تا سامسونگ بتواند فروش خوبی از این دو دستگاه بدست بیاورد.

با توجه به تمام شدن پشتیبانی از گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس، باید دید سامسونگ چه برنامه‌ای برای سری بعدی بروزرسانی خود یعنی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس دارد.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *