فهرست بستن

پخش زنده مراسم معرفی کارت‌های گرافیک جدید GeForce RTX 30 انویدیا (شروع شد)

امشب انویدیا به طور رسمی کارت‌های گرافیک جدید سری GeForce RTX 30 خود را با ریزمعماری Ampere و تراشه‌های حافظه نسل جدید GDDR6X و البته فناوری‌ها و قابلیت‌های جدید معرفی کند که انتظار می‌رود PC گیمینگ را به سطح تازه‌ای برساند. شما می‌توانید این رویداد را به طور زنده در «شهر سخت افزار» تماشا کنید.

در رویداد امشب انویدیا مدیر عامل این کمپانی، جن سون هوانگ بر روی صحنه می‌رود که انتظار می‌رود به تشریح دست آوردها و پیشرفت‌ها با سری GeForce RTX 30 بپردازد. همچنین معرفی فناوری‌ها و قابلیت‌های جدید برای PC گیمینگ مورد انتظار است.

انویدیا تأیید کرده در این رویداد که به دلیل شیوع کرونا به صورت آنلاین برگزار می‌شود، شاهد معرفی کارت‌های گرافیک جدید سری GeForce RTX 30 خواهیم بود. شایعات معرفی سه کارت GeForce RTX 3090، GeForce RTX 3080 و GeForce RTX 3070 را برای امشب دست نشان کرده‌اند.

طبق معمول ما در سریع‌ترین زمان ممکن آخرین خبرها را در «شهر سخت افزار» بازتاب خواهیم داد، با این حال شما می‌توانید مراسم امشب انویدیا را رأس ساعت 20:30 به وقت ایران به طور زنده در «شهر سخت افزار» با ترافیک نیم بها تماشا کنید. دوستان خود را از مراسم امشب و رونمایی رسمی انویدیا از کارت‌های گرافیک سری GeForce RTX 30 باخبر کنید.


پخش زنده رویداد معرفی کارت گرافیک سری GeForce RTX30:

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%}


نظرات خود را درباره این مراسم و این کارت‌های گرافیک با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *