پتنت سامسونگ برای گوشی تاشو گلکسی زد فلیپ 4 لو رفت؛ دوربین چرخشی همراه نمایشگر ثانویه

گوشی تاشو گلکسی زد فلیپ 3 احتمالاً در تاریخ 11 آگوست (20 مرداد) یعنی کمتر از یک ماه دیگر به طور رسمی معرفی می‌شود. در حالی که رندرهای احتمالی و شایعات بسیاری پیرامون این محصول وجود دارد، به تازگی پتنت جدیدی از سامسونگ منتشر شده که به ما ایده‌ای نو از طراحی گلکسی Z Flip 4 را نشان می‌دهد.

این پتنت جدید سامسونگ که در ژانویه 2021 به ثبت رسیده است نشان می‌دهد گوشی هوشمند تاشو گلکسی زد فلیپ 4 ممکن است دارای یک دوربین چرخی در لولای گوشی باشد.

ثبت اختراع مورد بحث ما در واقع ظاهری از گلکسی زد فلیپ 3 به همراه دوربین چرخشی را نشان می‌دهد که در تصویر زیر قابل رؤیت است.

Galaxy-Z-Flip-4-3.jpg

چنین طرحی نیاز به دوربین سلفی هول پانچ را نفی خواهد کرد، زیرا ماژول دوربین اصلی دوتایی قادر خواهد بود با کیفیت بالاتر هم به عنوان دوربین اصلی و هم به عنوان دوربین سلفی عمل کند.

Galaxy-Z-Flip-4-4.jpg

البته پیش از این نیز شاهد شرکت‌های مختلف با ایده یک ماژول چرخان دوربین مانند این پتنت بودیم و حتی برخی از محصولات عرضه شده مانند Asus ZenFone 7 Pro از چنین قابلیتی برخوردار بودند.

علاوه بر این، ثبت اختراع مذکور سامسونگ برنامه‌هایی برای نمایشگر ثانویه بسیار بزرگتر از آنچه انتظار داریم در ماه آینده همراه Galaxy Z Flip 3  باشد را نشان می‌دهد. بنابراین گلگسیZ Flip 4  سامسونگ می‌تواند یک جهش بزرگ برای این شرکت باشد؛ حداقل اگر آنچه سامسونگ در این حق ثبت اختراع برای زد فلیپ 4 در نظر گرفته است را تبدیل به یک محصول نهایی کند.

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *