پامپ میم‌کوین ددی تیت در روز خونین بازار! قیمت DADDY باز هم بالاتر می‌رود؟

is-it-too-late-to-buy-daddy-daddy-tate-price-soars-39-and-this-might-be-the-next-crypto-to-explode

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

قیمت میم‌کوین ددی تیت (Daddy Tate) که با اندرو تیت، کیک بوکسور سابق و چهره معروف رسانه‌های اجتماعی مرتبط است، طی ۲۴ ساعت گذشته با ۱۳ درصد افزایش به ۰.۱۷۱۱ دلار و حجم معاملات آن با ۲۶.۵ درصد افزایش به ۳۱.۵ میلیون دلار رسیده است.is-it-too-late-to-buy-daddy-daddy-tate-price-soars-39-and-this-might-be-the-next-crypto-to-explodeبر اساس داده‌های پلتفرم گکو‌ترمینال (GeckoTerminal)، قیمت ددی تیت از ۲۵ تا ۳۰ ژوئن بین سطوح ۰.۱۱ و ۰.۱۴ دلار، به صورت جانبی در نوسان بود.

با این حال، در ابتدای ماه جولای، این توکن تا سطح مقاومت ۰.۱۶۲۱ دلار افزایش و دوباره تا حمایت ۰.۱۰۶ دلار کاهش یافت. در ادامه، قیمت DADDY به مقاومت ۰.۱۶۲۱ دلار بازگشت و یک الگوی کف گرد را تشکیل داد. is-it-too-late-to-buy-daddy-daddy-tate-price-soars-39-and-this-might-be-the-next-crypto-to-explode

ددی تیت در حال حاضر بالاتر از میانگین‌های متحرک ساده ۵۰ و ۲۰۰ روزه قرار دارد که روند صعودی آن را تأیید می‌کند. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح ۶۱ قرار گرفته که از تسلط خریداران بر بازار حکایت دارد.

وضعیت اندیکاتور مکدی (MACD) نیز امیدوارکننده است؛ زیرا خط مکدی (آبی) خط سیگنال (نارنجی) را به صورت صعودی قطع کرده که سیگنالی صعودی محسوب می‌شود.

با تجزیه و تحلیل چارت یک‌ ساعته DADDY مشاهده می‌شود که قیمت این توکن بر اساس الگوی کف گرد می‌تواند تا ۰.۲۱۱۷ دلار افزایش یابد. با این حال، در صورتی که خرس‌ها کنترل بازار را در دست بگیرند، احتمال سقوط قیمت تا ۰.۱۲۸۵ دلار وجود خواهد داشت.

در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می‌توانید قیمت همه توکن‌ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه‌ای مشاهده کنید.

نوشته پامپ میم‌کوین ددی تیت در روز خونین بازار! قیمت DADDY باز هم بالاتر می‌رود؟ اولین بار در رمز ارز نیوز. پدیدار شد.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.