پادکست فرامرز؛ عرصه‌ای برای بیان تجربیات صادرکنندگان موفق حوزه دانش‌بنیان

پادکست فرامرز با همکاری ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان دیجیتال و مرکز تعاملات علم و فناوری به بیان تجربه های صادرکننده‌های موفق حوزه دانش بنیان می پردازد.

به گزارش سیناپرس از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری، پادکست فرامرز، تلاشی برای بیان مسیری است که شرکت‌های دانش‌بنیان صادراتی در ورود به بازارهای جهانی طی کرده‌اند؛ البته در این پادکست صرف دستاوردها و موفقیت‌های این شرکت‌ها محل تمرکز نبوده و اتفاقا چالش‌هایی که این شرکت ها در مسیر ورودشان به بازارهای جهانی با آن مواجه بوده‌اند هم با این شرکت ها و استارتاپ ها  به بحث گذاشته می‌شود.

این پادکست در قالب مصاحبه با مدیران این شرکت های دانش بنیان صادراتی تهیه شده‌ و در این راستا، تاکنون گفت و گو با ۲۴ شرکت محقق شده است.

آنچه  این مجموعه در این اقدام، محل توجه و نظر دارد، انتقال تجربه صادرکننده های موفق متوسط و کوچک حوزه دانش بنیان و بیان این نکته کلیدی است که می توان در ایران ماند و صادرات موفقی داشت.

از اینجا یا اینجا بشنوید!

نوشته پادکست فرامرز؛ عرصه‌ای برای بیان تجربیات صادرکنندگان موفق حوزه دانش‌بنیان اولین بار در خبرگزاری سیناپرس. پدیدار شد.

لینک منبع خبر


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.