فهرست بستن

ویدیویی از گلکسی نوت ۹ سامسونگ فاش شد

ویدیویی از گلکسی نوت 9 سامسونگ فاش شد

سامسونگ در نظر دارد تا نسل جدید فبلت خود را طی مراسمی که هفته‌ی آینده در شهر نیویورک برگزار می‌شود، رونمایی کند. در روزهای اخیر اخبار متعددی در رابطه با این گوشی هوشمند فاش شده که تقریبا تمام مشخصات ظاهری و سخت‌افزاری گلکسی نوت ۹ را فاش کرده است.

ساعاتی پیش ویدیویی منتسب به گلکسی نوت ۹ فاش شده که این گوشی هوشمند را می‌توان به روشنی در آن مشاهده کرد. در ویدیوی مورد نظر می‌توان به وضوح پنل پشت و جلوی گلکسی نوت ۹ مشکی رنگ را مشاهده کرد. نکته‌ای که در این ویدیو روشن است، طراحی محافظه‌ کارانه‌ی گلکسی نوت ۹ و تکرار زبان طراحی گلکسی نوت ۸ در نسل جدید است که البته با بهبود‌هایی همراه شده است.

مقاله‌های مرتبط:

البته نمی‌توان بصورت قاطع در مورد واقعی بودن نسخه‌ای که ویدیوی آن فاش شده، اظهار نظر کرد. موبایل فان که این ویدیو را فاش کرده، یک فروشگاه اینترنتی گوشی در کشور چین است. بنابر ادعای موبایل‌فان، ویدیوی فاش شده از گلکسی نوت ۹ برگرفته روابطی است که این کمپانی در قالب یک شبکه‌ی گسترده در سراسر کشور چین دارد.

همانطور که در این ویدیو مشاهده می‌کنید، حاشیه‌های بالا و پایین گلکسی نوت ۹ در مقایسه با نسل گذشته باریک‌تر شده است. همچنین باید به قرارگرفتن سنسور اثر انگشت در پایین نوار افقی مربوط به دوربین و سنسور‌های مربوط به آن اشاره کرد. سامسونگ برای تسهیل دسترسی به سنسور اثر انگشت، این سنسور را در قسمت مشخص شده قرار داده است.

Let’s block ads! (Why?)

بازدید: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.