فهرست بستن

ولو محبوب‌ترین بازی‌های استیم دک را معرفی کرد

ولو محبوب‌ترین بازی‌های استیم دک را معرفی کرد

شرکت ولو به تازگی ۱۰۰ بازی محبوب استیم دک (Steam Deck) از زمان عرضه کنسول دستی در سال گذشته را معرفی کرده است. Valve در حال حاضر یک سالگی دستگاه قدرتمند خود را جشن می‌گیرد.

Steam Deck از زمان عرضه با استقبال گرمی روبرو شده و بسیاری آن را به عنوان یک کنسول دستی با کیفیت بالا و یکی از بهترین سخت افزارهای ولو تا به امروز ستایش کرده‌اند. یکی از راه‌های جشن گرفتن این شرکت برای استیم دک، ارائه آن با ۱۰ درصد تخفیف برای مدت زمان محدود است.

علاوه بر این، ولو همچنین با معرفی ۱۰۰ بازی برتر Steam Deck بر اساس تعداد بازیکن‌های زمان اوج آن‌ها و ارائه تخفیف‌های بسیاری از بازی‌های فهرست‌ شده، سالگرد این دستگاه را جشن می‌گیرد.


مطلب پیشنهادی:ویژگی‌های باحال استیم دک که از آن‌ها بی‌خبرید!کامپیوتری با ده‌ها ویژگی مختلف
ویژگی‌های باحال استیم دک که از آن‌ها بی‌خبرید!ویژگی‌های باحال استیم دک که از آن‌ها بی‌خبرید!

لیست کامل بسیار طولانی است اما ۱۰ بازی برتر به ترتیب عبارتند از:

 • Hogwarts Legacy
 • Vampire Survivors
 • The Witcher 3: Wild Hunt
 • Elden Ring
 • Hades
 • Persona 5 Royal
 • Cyberpunk 2077
 • Red Dead Redemption 2
 • Marvel’s Spider-Man Remastered
 • Cult of the Lamb
استیم دکاستیم دک

این لیست نباید چندان غافلگیرکننده باشد، زیرا تک تک بازی‌ها موفقیت بزرگی داشته‌اند. Hogwarts Legacy تا این لحظه پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۲۳ بوده و به طور بالقوه سال را با فروش بسیار بالایی به پایان می‌رساند.

Vampire Survivors یک عنوان مستقل موفق است، در حالی که Elden Ring پس از یک سال هنوز بسیار محبوب است. با توجه به عرضه ضعیف Cyberpunk 2077 ممکن است حضور آن برای برخی تعجب‌آور باشد، اما سی‌دی پراجکت به‌روزرسانی‌های متعددی را برای تغییر اوضاع منتشر کرده و موفقیت سریال انیمه‌ای Edgerunners به افزایش علاقه به بازی کمک کرده است.

شایان ذکر است که تمامی ۱۰ بازی برتر به جز یک مورد، Steam Deck Verified هستند. Red Dead Redemption 2 در زمان نگارش این خبر هنوز تایید نشده، به این معنی که گیمرها ممکن است در هنگام اجرای عنوان جهان باز روی دستگاه، با مشکلاتی در عملکرد مواجه شوند.

با توجه به اینکه رد دد ریدمپشن ۲ یکی از محبوب‌ترین بازی‌های استیم دک از زمان عرضه در سال گذشته تاکنون بوده، شاید بهتر باشد راکستار توجه کند که ارزش بهینه‌سازی و دریافت مهر تایید را دارد.


مطلب پیشنهادی:هرآنچه که باید پیش از خرید پردازنده مرکزی (CPU) گیمینگ بدانیدنیازی نیست بابت CPU آن قدرها هم هزینه کنید!
هرآنچه که باید پیش از خرید پردازنده مرکزی (CPU) گیمینگ بدانیدهرآنچه که باید پیش از خرید پردازنده مرکزی (CPU) گیمینگ بدانید


چطوری پی سی گیمینگ رو تمیز کنیم؟

تمیز کردن پی سی گیمینگتمیز کردن پی سی گیمینگ

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *