ولورانت برای گوشی هوشمند عرضه خواهد شد – پیشروی از Apex Legends

برای اجرای بازی‌های کنونی حداقل سیستم مورد نیاز شما باید دارای سخت افزاری برای حداکثر 2 الی 3 سال پیش را داشته باشد. اما این مورد برای بازی ولورانت اینگونه نیست و با توجه به بهینه بودن این بازی، انجام آن تقریبا بر روی بیشتر سیستم‌های کامپیوتری امکان پذیر است. در کنار ولورانت بازی‌هایی با این سبک بسیار هستند و یکی از نمونه‌های آن Apex Legends نام دارد. این بازی که چند سال پیش عرضه شده بود به تازگی برای گوشی هوشمند نیز درحال عرضه است. تیم توسعه بازی ولورانت درحال ارائه طرح و پیشنهاد‌هایی برای عملی کردن ولورانت برای گوشی هوشمند هستند.

اگر با سازنده بازی Valorant آشنایی ندارید، بهتر است سری به بازی League of Legends بزنید. کمپانی Riot Games سازنده هر دو بازی گفته شده می‌باشد و موفقیت خوبی را از سوی هر دو کسب کرده است. بعد از گذشت چندین سال از عرضه بازی LOL، نسخه سبک شده و موبایلی آن برای گوشی‌های هوشمند عرضه شده بود.

بازی ولورانت

با این تفاسیر حضور بازی ولورانت برای گوشی هوشمند یک ایده دور از ذهن نبود. این بازی درحال حاضر به عنوان ترکیبی از بازی CSGO و Overwatch شناخته می‌شود. با توجه به اینکه هر دو بازی گفته شده برای اجرا نیازمند سیستم مناسبی هستند، بازی ولورانت توانسته است تا با استانداردهای سال 2019 و همچنین بهینه سازی‌های بسیار خوب خود، جایگزین خوبی باشد.

بر اساس گفته‌های تیم سازنده، هدف آن‌ها پیدا کردن جایگاه و احترام مناسب در بازی‌های FPS بود و طی این چند وقته توانستند به این موضوع دست پیدا کنند. ولورانت یک بازی رایگان اول شخص بر پایه شوتر می‌باشد و همانطور که گفته شد به عنوان ترکیبی از دو بازی CSGO و Overwatch شناخته می‌شود.

تقریبا یکسال پیش، این بازی به عنوان یکی از محبوبترین بازی‌های درحال انجام در پلتفرم توییچ شناخته شد و در مدتی کوتاه توانست بازیکن‌های ثابت و حرفه‌ای خود را پیدا کند. این بازی هنوز برای کنسول‌های بازی عرضه نشده است و پرش ناگهانی آن‌ها بر روی پلتفرم موبایل کمی عجیب بود.

بیشتر بخوانید: ضبط پیام های صوتی بازی Valorant برای بررسی فعالیت‌های مشکوک

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *