وقتی نسخه کرک شده بازی‌ها بهتر از اورجینال آنها است!

قفل‌های بازی  پیشرفته چون Denuvo نه تنها گیمرها را به دردسر می‌اندازند، بلکه تأثیر نامطلوبی هم بر کارایی PC دارند. در تازه‌ترین آنها مشخص شده نسخه کرک شده بازی Resident Evil Village بسیار بهتر از نسخه اورجینال آن اجرا می‌شود.

نسخه PC بازی Resident Evil Village مشکلات عدیده‌ای دارد که باعث می‌شود با داشتن سخت افزارهای قوی هم نه توان نهایت لذت را آن از برد. هرچند با محدود کردن نرخ فریم دهی می‌توان مشکلات را به حداقل رساند، اما ممکن است تأخیر نمایش فریم‌ها به 130 میلی ثانیه برسد. جالب اینکه مشکلات مورد بحث در نسخه کنسول Resident Evil Village وجود ندارد، بنابراین برخی گیمرها قفل Denuvo را علت آن می‌دانند.

بازی Resident Evil Village نه تنها به قفل پیشرفته Denuvo مجهز است، بلکه از مکانیزم‌های ضد کپی کردن توسعه دهنده نیز بهره می‌برد. مشکل آنجاست که فعال شدن دوره‌ای مکانیزم‌های امنیتی ضد هک و کرک باعث می‌شود گیمرها در طول گیم پلی با فریز شدن بازی روبرو شوند که تأثیر منفی بر تجربه آنها می‌گذارد. بدتر اینکه با گذشت سه ماه از عرضه این بازی، هنوز خبری از ارائه وصله رفع اشکال نیست.

Resident-Evil-VIllage-Crack-1200x675.jpg

عجیب اینکه در نسخه کرک شده اخیراً منتشر شده Resident Evil Village خبری از هیچ یک از این مشکلات نیست و با کارت گرافیک GeForce RTX 3080 می‌توان تا 160 فریم در ثانیه دریافت کرد. با شدت گرفتن انتقاد گیمرها، Capcom بر روی خط آمد و اعلام کرد به زودی وصله‌ای برای رفع این مشکل ارائه خواهد شد.

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *