فهرست بستن

همکاری LG و Xbox برای نمایش یک تجربه بی نظیر به گیمرها؛ ترکیب رویایی برای گیمرها

ورود کنسول‌های نسل نهمی Xbox Series X/S و PlayStation 5، بازار سازندگان تلویزیون را نیز رونق بخشیده است. LG بی توجه به مشکلات پیش آمده برای OLEDهای مخصوص بازی خود، یک همکاری گسترده را با تیم باکس آغاز کرده است. هدف از این همکاری چیست؟ با شهر سخت افزار همراه باشید.

در حالی که اخبار مشکلات به وجود آمده OLEDهای شرکت LG با کنسول‌های بازی و کارت‌های گرافیک همچنان در رسانه‌ها دنبال می‌شود، این شرکت کره‌ای همکاری خود با تیم ایکس باکس را به صورت رسمی اعلام کرد. شرکت ال‌جی الکترونیکس و Xbox، با هدف بازاریابی انحصاری وارد همکاری شده‌اند.

هدف از این همکاری، ارائه تجربه ناب و بی نظیر استفاده از Xbox Series X در تلویزیون‌های LG است. تلویزیون‌های LG شریک رسمی کنسول Xbox Series X در بازارهایی بسیار مهم، از جمله آسیا، اقیانوسیه، اروپا، آمریکا و آفریقا می‌شوند. طبق توافق طرفین، تلویزیون‌های LG OLED در مراسم‌های مایکروسافت، رویدادهای ایکس باکس و فروشگاه‌ها، به عنوان نمایشگر Xbox Series X مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

1LG-2.jpg

در مواردی از جمله رویداد و فروشگاه‌ها، کاربران این فرصت را خواهند داشت تا استفاده از کنسول ایکس باکس سری ایکس را در کنار یک OLED گران قیمت و قدرتمند تجربه کنند. در تمامی تبلیغات‌های مرتبط نیز ایکس باکس از تلویزیون‌های OLED شرکت LG بهره می‌برد.

در نتیجه تیم ایکس باکس، تلویزیون‌های LG OLED را به عنوان نمایشگرهای برتر برای کنسول‌های نسل نهم خود معرفی خواهند کرد. ترکیب پیشرفته تلویزیون‌های OLED شرکت LG در کنار کنسول پیشرفته مایکروسافت، یک تجربه جذاب را در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. تلویزیون‌های OLED این شرکت از درگاه HDMI 2.1 بهره می‌برند که در کنسول Xbox Series X نیز به عنوان یکی از جدید و بهترین درگاه‌های دیجیتال جهان موجود است.

دیگر ویژگی تلویزیون‌های فوق، پشتیبانی از نرخ تجدید متغیر (VRR) و زمان تأخیر پایین خودکار (ALLM) است. اگر چه LG ادعا می‌کند که زمان پاسخ به فرکانس در تلویزیون‌های فوق برابر با 1 میلی ثانیه است، بررسی‌های مستقل زمان 13 میلی ثانیه‌ای را برای آنها به ثبت رسانده‌اند! با این وجود دیگر ویژگی‌های فوق، برای استفاده توسط یک کنسول نسل نهمی بسیار خوب و مثال زدنی است.

از سوی دیگر، کنتراست و شدت نور تلویزیون‌های LG OLED در حالت بازی بسیار خوب بوده و آنها از جزئیات HDR به خوبی پشتیبانی می‌کنند. تلویزیون‌های LCD حتی در فناوری‌های جدید مانند mini-LED نمی‌توانند سطح HDR در بازی‌ها را مانند تلویزیون‌های OLED نمایش دهند؛ چرا که در این حالت آنها نیازمند تغییراتی در نور زمینه، با هدف اطمینان از باقی نگاه داشتن زمان تأخیر پایین هستند.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *