هشتمین کنفرانس و پنجمین دوره جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران برگزار می‌شود

هشتمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی و پنجمین جایزه ملی انرژی های تجدید پذیر ایران را با همکاری کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی ایران و ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان انرژی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، ۶ و ۷ خرداد ماه در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.
به گزارش سیناپرس از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در بیانیه پایانی اجلاس کاپ ۲۸ دبی، کشورهای جهان بر گذار از انرژی های فسیلی به انرژی های نو اجماع حاصل کردند و به عبارتی دوران پایان انرژی‌های فسیلی آغاز شده است. همگام با رویکردهای جهانی و البته به دلیل ناترازی‌های انرژی در سال های گذشته، توسعه ۱۰ هزار مگاوات نیروگاه تجدید پذیر تا سه سال آینده در دستور کار وزارت نیرو قرار دارد که البته توسعه دانش بنیان این صنعت و ارتقای توانمندی های فناورانه در این حوزه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در همین راستا، انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر ایران با توجه به رسالت خود در نظر دارد، هشتمین نمایشگاه و کنفرانش بین المللی و پنجمین جایزه ملی انرژی‌های تجدید پذیر ایران را با همکاری کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی صنایع، معاون و کشاورزی ایران برگزار کند.

از مهم ترین موضوعات مطروحه در این رویداد بین المللی، بررسی سیاست ها و برنامه های دولت در توسعه انرژی‌های تجدید پذیر، استفاده از ظرفیت های داخلی و توسعه صنعت دانش بنیان انرژی های تجدید پذیر، چالش های توسعه نیروگاه های تجدید پذیر در صنایع انرژی بر، بررسی چالش بازار انرژی های تجدید پذیر و مدل های جدید سرمایه گذاری، روش‌های نوین تامین مالی و …. است.

همچنین در این رویداد پنجمین دوره جایزه ملی انرژی های تجدید پذیر به فعالان این حوزه اهدا خواهد شد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر  می‌توانند به سایت WWW.irec.irrea.ir/fa مراجعه کنند.

نوشته هشتمین کنفرانس و پنجمین دوره جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران برگزار می‌شود اولین بار در خبرگزاری سیناپرس. پدیدار شد.

لینک منبع خبر


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.