فهرست بستن

هزینه تعمیر نمایشگر Mini-LED آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی جدید ۶۹۹ دلار خواهد بود!

حدود دو هفته ای می شود که از زمان معرفی آیپد پرو های ۲۰۲۱ اپل می گذرد. حال طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده می شنویم که هزینه تعمیر نمایشگر نسخه ۱۲.۹ اینچی آیپد پرو جدید که از فناوری Mini-LED بهره می برد، بدون احتساب هزینه سرویس +AppleCare، معادل ۶۹۹ دلار خواهد بود.

هزینه تعمیر نمایشگر Mini-LED آیپد پرو جدید

به گزارش phonearena، در نمودار به روز شده بخش سرویس ها و تعمیرات آیپد های جدید اپل که توسط MacRumors منتشر شده است، می توان مشاهده کرد که قیمت معادل تعویض نمایشگر آیپد ۱۲.۹ اینچی ۲۰۲۱ اپل حدود ۷۰۰ دلار می باشد.

این مبلغ 50 دلار بیشتر از هزینه تعمیر نمایشگر مدل قبلی است. بنابراین به نظر می رسد هزینه کلی تعمیرات این قطعه بیشتر شده است، چراکه نسل پنجم آیپد پرو 12.9 اینچی اپل از نمایشگر Mini-LED جدید با نام Retina XDR برخوردار است.

هزینه تعمیر نمایشگر Mini-LED

هزینه تعمیر نمایشگر Mini-LED

این هزینه فقط مشمول بر خسارات تصادفی است، با این شرط که عمر دستگاه شما کمتر از یک سال باشد و از سرویس +AppleCare هم پشتیبانی نکند. بنابراین، اگر به دلیل خطای تولید مشکلی در دستگاه وجود داشته باشد، مشمول ضمانت اولیه یک ساله آن می شود و نیازی به پرداخت این مقدار برای تعمیر آیپد شما وجود ندارد.

برای مدل جدید 11 اینچی که صفحه LCD Liquid Retina را در خود دارد، هزینه تعمیر آن تغییر نکرده و کماکان بدون احتساب +AppleCare، همان ۴۹۹ دلار می باشد. اگر تحت شرایط استفاده از سرویس +AppleCare قرار داشته باشید، هزینه خدمات برای هر دو مدل، معادل 49 دلار می شود. با این حال، بابت حق اشتراک دو ساله این سرویس، باید 149 دلار هزینه کنید و اگر ماهی 7.99 دلار بپردازید، این مورد شامل پشتیبانی از کل طول عمر دستگاه شما می شود.

آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی جدید اپل از نسخه قدیمی مجیک کیبورد پشتیبانی نمی کند!

مزایای بهره گیری از نمایشگر Mini-LED

فناوری Mini-LED باعث ارائه جزئیات بیشتر، نسبت کنتراست بهتر و رنگ های غنی تر در آیپد ۱۲.۹ اینچی جدید اپل می شود، اما این موارد بدون هزینه هم نیست. به عنوان مثال، اضافه شدن این مورد باعث شده است که آیپد جدید کمی ضخیم تر شود که در نتیجه از نسخه قدیمی مجیک کیبورد پشتیبانی نکرده و احتمالاً مجبور خواهید بود صفحه کلید جدیدی را که قیمت آن 349 دلار می باشد، تهیه کنید.

تولید نمایشگر های Mini-LED نیز دشوار تر از صفحه های LCD است و انتظار می رود این امر منجر به کمبود منابع مورد نیاز برای تولید آن شود. برآورد می شود موعد تحویل محموله های اولیه مدل 12.9 اینچی جایی میانه ماه جولای باشد. عرضه نسخه 11 اینچی نیز، احتمالاً از 21 مه آغاز می شود. پیش سفارش این دو مدل نیز از تاریخ 30 آوریل شروع شده است. قیمت مدل پایه ۱۲.۹ اینچی نیز، ۱۰۹۹ دلار خواهد بود، بنابراین باید احتیاط حداکثری در محافظت از نمایشگر این دستگاه را داشته باشید چراکه قیمت آن، بیش از نصف قیمت کلی دستگاه می باشد.

تبلت های جدید از تراشه M1 تغذیه می کنند و همچنین در مدل های 5G ارائه می شوند. با توجه به این مشخصات، به نظر می رسد با یکی از بهترین تبلت های سال 2021 روبرو باشیم. اپل هم از این موضوع آگاه بوده و پیش بینی تقاضای زیاد برای جدیدترین سری آیپد های خود دارد.

نمایشگر Mini-LED چیست و چه تفاوتی با OLED دارد؟

نظر شما راجع به هزینه تعمیر نمایشگر Mini-LED آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی ۲۰۲۱ اپل چیست؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *