فهرست بستن

هدف گذاری بزرگ هوآوی برای عرضه گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸

شرکت هوآوی را می توان یکی از برندهای مطرح تولیدکننده اسمارتفون دانست که هر سال نسل جدیدی از تلفن‌های هوشمند خود را معرفی و عرضه می‌کند. اما به نظر می‌رسد سال ۲۰۱۸ هوآوی موفق به عرضه بیش از ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند خواهد شد.

اگر این شرکت چینی بتواند به رکورد عرضه ۲۰۰ میلیون اسمارت‌فون دست پیدا کند نشان از افزایش ۳۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۷ با عرضه ۱۵۳ میلیون دستگاه گوشی هوشمند است. همچنین این میزان می‌تواند نسبت به سال ۲۰۱۶ رشد ۱۰ درصدی محسوب شود.

اخیرا مشخص شد هوآوی در میان تولیدکنندگان گوشی هوشمند جایگاه دوم را داشته و توانسته با عملکرد قابل توجه خود طی سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸، جایگاه را از اپل پس گیرد. مدیران این شرکت در گفتگو با رویترز اعلام کردند، هوآوی طی شش ماه گذشته بیش از ۹۵ میلیون گوشی هوشمند عرضه کرده است. Richard Yu مدیرعامل وقت کمپانی نیز پیشتر در مصاحبه‌ای اظهار داشت، این شرکت تا ۱۸ جولای موفق به عرضه ۱۰۰ میلیون دستگاه اسمارت‌فون شده است.  هوآوی در طول چند سال گذشته موفق شد عملکرد بالایی در توسعه گوشی هوشمند داشته و این تلاش نتیجه بزرگی را به دنبال داشته. ریچارد یو معتقد است که در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۸، هوآوی احتمالا بتواند رتبه اول یعنی جایگاه سامسونگ را به خود اختصاص دهد.

بازدید: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.