فهرست بستن

نگاهی به جدیدترین اسپیکرهای بلوتوث انرجایزر در بازار ایران

انرجایزر یکی از برندهای نام آشنا و با سابقه در بازارهای جهانی به حساب می‌آید. این برند آمریکایی بیشترین تجربه خود را در زمینه تولید و عرضه باتری‌های مختلف به دست آورده است، اما اکنون آنها به دنبال کسب موفقیت در عرصه‌های دیگر هستند و با تولید محصولات جدید سعی در جذب مخاطب‌های تازه برای برند محبوب خود می‌باشند. اسپیکرهای بلوتوث به تازگی محبوبیت فراوانی در بین کاربرها پیدا کرده‌اند و انرجایزر نیز از این فرصت استفاده کرده و قصد دارد تا پتانسیل‌های بازار را با عرضه جدیدترین محصولات خود در این زمینه بسنجد.

اسپیکرهای بلوتوثی به زعم کاربردشان دستگاه‌های کوچک و قابل حملی هستند که در شرایط و مکان‌های مختلفی کاربردهای متفاوت و فراوانی دارند. از استفاده‌های شخصی و بنیادی گرفته تا محافل جمعی و فضای عمومی انواع مختلف این دستگاه‌ها با توجه به قابلیت‌هایشان مورد استفاده قرار می‌گیرند. اسپیکرهای جدید انرجایزر در انواع ابعاد و طرح‌ها قابلیت‌های عمومی یکسان و منحصر به فرد متفاوتی دارند. مدل‌های کوچک و جمع و جور طبیعتا برای استفاده‌های عمومی‌تر در نظر گرفته می‌شوند و با بزرگ‌تر شدن ابعاد این دستگاه‌ها موارد کاربردی متفاوتی نیز برای آنها می‌توان در نظر گرفت، مانند مهمانی‌ها و محفل‌های دوستانه در فضای باز یا حتی در ابعاد وسیع‌تر مراسم‌ها و رویدادهای مختلف.

با توجه به سابقه شرکت انرجایزر در تولید باتری‌ها و پاوربانک‌های مختلف آنها تصمیم گرفتند تا تجربیات خود را به محصولات جدیدشان نیز اضافه کنند و در نتیجه تعدادی از اسپیکرهای بلوتوثی جدید این شرکت قابلیت استفاده به عنوان پاوربانک برای شارژ کردن دیگر دستگاه‌ها را نیز دارند. باتری‌های تعبیه شده در داخل این دستگاه‌ها با ظرفیت‌های متفاوتی در نظر گرفته شده تا بسته به نوع نیاز کاربرها تنوع مناسبی برای انتخاب‌شان فراهم باشد.

نکته جالب توجه در خصوص این محصولات این است که کابل‌های مورد نیاز برای استفاده‌های مختلف آنها مانند کابل شارژ یا کابل AUX و حتی بند حمل و نقل نیز درون جعبه‌های آنها تعبیه شده است. حتی در مدل پرچمدار این سری از محصولات انرجایزر یعنی BTS204 یک میکروفون مخصوص سخنرانی و کارائوکه به همراه کابل اختصاصی آن نیز در جعبه به چشم می‌خورد. در ویدئوی زیر که با همکاری شرکت داده پرداز رایانه متین – که توزیع و خدمات پس از فروش محصولات انرجایزر در ایران را به عهده دارد – تهیه شده است، 8 مدل از اسپیکرهای بلوتوثی جدید انرجایزر و قابلیت‌های آنها را مشاهده خواهید کرد.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *