نوکیا G50 تلفن هوشمند بعدی سری G نوکیا خواهد بود

امسال HMD Global، سازنده تلفن های نوکیا، تصمیم به استفاده از طرح نامگذاری قدیمی برای تلفن های هوشمند خود گرفت و همچنین به نقاط تمرکز جدیدی برای بازاریابی رسید. قرارداد جدید نامگذاری شامل حروف C ، G و X است. این شرکت با مدل های پایه مانند C / G / X10 و C / G / X20 در ماه آوریل (فروردین) آغاز به کار کرد.

نوکیا G50 گوشی بعدی سری G نوکیا خواهد بود

البته نوکیا خیلی زود شفاف سازی کرد که این نامگذاری جدید، همیشه ترکیب حروف و اعداد نخواهند بود. برای مثال نوکیا C30 گوشی هوشمند بعدی سری C خواهد بود و نامگذاری خود را به همین صورت ادامه خواهد داد اما ممکن است در مورد سری G اینگونه نباشد.

بر اساس گزارشات، بعد از G10 و G20، سری G احتمالاً Nokia G50 را قبل از G30 یا G40 مشاهده خواهد کرد. خرده فروشان در انگلیس و امارات متحده عربی نوکیا G50 را به رنگ آبی لیست کرده اند. متاسفانه در این لیست ها چیزی بیشتر از این مشخص نشده است.

در حال حاضر، نوکیا موبایل فاقد دستگاهی بین نوکیا X10 و نوکیا ۵.۴ است زیرا اختلاف قیمت بین این تلفن های هوشمند حدود ۱۲۰ یورو است. نوکیا X10 با قیمت ۳۰۹ یورو و نوکیا ۵.۴ با قیمت ۱۸۹ یورو آغاز می‌شود. نوکیا G50 احتمالاً در بین این محدوده قیمتی قرار خواهد داشت تا به نوکیا کمک شود که شکاف قیمتی به وجود آمده را پر کند.

برنامه بعدی عرضه نوکیا موبایل قرار است در تاریخ ۲۷ ژوئیه (پنجم مرداد) برگزار شود، اما مشخص نیست که آیا نوکیا G50 نیز در کنار نوکیا XR20 وارد بازار می‌شود یا باید زمان بیشتری صبر کنیم.

نوکیا X10 و نوکیا X20 با اسنپدراگون ۴۸۰ و لنز دوربین ZEISS رسما معرفی شدند

نظر شما درباره میان رده های جدید نوکیا چیست؟ آیا این شرکت خواهد توانست با شرکت های بزرگی مثل شیائومی، هواوی و سامسونگ رقابت کند؟

Adblock test (Why?)

منبع خبر

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *