فهرست بستن

نمایشگری با نرخ نوسازی 360 هرتز – معجزه Alienware

وقتی صحبت از نمایشگر می‌شود، معمولا نمایشگرهایی با نرخ نوسازی پایه 60 هرتز به عنوان استاندارد ارائه می‌شوند. برخی از آنها که برای گیمرها طراحی شده‌اند، نرخ نوسازی سریعتر مانند 144 هرتز را ارائه می‌دهند، اما اگر هنوز برای نیازهای شما کافی نیست (مخصوصا تدوین‌گر‌ها یا استریمر‌ها)، ممکن است بخواهید آخرین مانیتور Alienware را بررسی کنید.

این شرکت از 25 Gaming جدید خود رونمایی کرده است که دارای نرخ نوسازی دیوانه وار 360 هرتز است.  شرکت Alienware اولین شرکتی نخواهد بود که خط تولید مانیتور با نرخ تازه سازی 360 هرتز را راه اندازی کرده، اما ممکن است ویژگی‌های دیگری آن باعث جذابیت بیشتر آن برای گیمرهایی شود که به آن نیاز دارند.

این صفحه نمایش با NVIDIA’s Reflex Latency Analyzer ارائه می‌شود که به منظور کمک به کاربران در زمینه تأخیر و عملکرد سیستم در آن تعبیه شده است. این نمایشگر با اندازه 25 اینچی دارای رزولوشن Full HD است. متأسفانه، این شرکت جدا از نرخ نوسازی سریع و دیوانه وار، جزئیات بیشتری درباره سایر ویژگی‌ها یا مشخصات آن به اشتراک نگذاشته است، بنابراین فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم در روز‌های آینده چه اطلاعاتتی درز پیدا خواهد کرد.

توییت شرکت alienware

طبیعتا هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت‌گذاری این نمایشگر وحشی وجود ندارد، اما برای کسانی که نگران گران بودن آن هستند باید عرض کنیم که با توجه به وضوح تصویر Full HD، احتمال اینکه تا حدودی مقرون به صرفه باشد وجود دارد اما باز هم باید منتظر بود و دید.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *