فهرست بستن

نمایشگاه CES 2022 حضوری برگزار می‌شود – بازگشت به روزهای نرمال زندگی

ویروس کرونا بیش از یک سال است مردم در سراسر جهان را درگیر خود کرده است. تعطیلی رویدادها و نمایشگاه‌ها و …، شرکت‌ها را به این فکر انداخت تا با روش‌های جدید دیگری محصولات خود را برای مشتریان خود رونمایی کند. حالا در شرایطی که ما در ایران برای موج‌های بعدی ویروس کرونا آماده می‌شویم، به نظر می‌رسد که مردم در آن سر دنیا رفته رفته روند عادی زندگی خود را در پیش می‌گیرند. در همین راستا حالا اعلام شده است که نمایشگاه CES 2022 حضوری برگزار خواهد شد.

نمایشگاه CES به طور معمول در لاس وگاس برگزار می‌شد اما در سال 2021 تماماً آنلاین برگزار شد و بازدید کننده‌ای نداشت. در سال 2022 اما برگزارکنندگان این رویداد تصمیم دارند در تاریخ 5-8 ژانویه (15 تا 18 دی ماه) پذیرای بازدیدکنندگان حضور از این مراسم باشند.

هیجان برگزاری نمایشگاه CES 2022 به صورت حضوری

Gary Shapiro، مدیرعامل انجمن فناوری مصرف کننده، در یک مصاحبه مطبوعاتی گفته است: از اینکه CES به خانه خود (لاس وگاس) که بیش از 40 سال در آن ساکن است بازمی‎گردد، هیجان زده است.

برنامه برگزاری حضور نمایشگاه CES برای سال آینده میلادی همواره یکی از گزینه‌های روی میز بود؛ حالا که واکسیناسیون با روند خوبی در جریان است، برگزاری آن در زمستان منطقی به نظر می‌رسد. با این حال به نظر می‌رسد که مراسم هایبرید خواهد بود، یعنی رویدادهای آن هم به صورت حضوری و هم دیجیتالی برگزار خواهند شد. شرکت‌هایی که حضور آنها در این مراسم تأیید شده عبارتند از: آمازون، AMD، دل، AT&T، گوگل، IBM، هیوندا، اینتل، لنوو، ال‌جی، پاناسونیک، کوالکام، سامسونگ و سونی.

CES 2022 احتمالاً اولین رویداد بزرگ حضوری در دنیای فناوری نیست. MWC 2021 هم با تغییر زمان برگزاری رویداد بارسلونای آن به رویداد شانگهای، احتمالا در ماه ژوئن (اواخر خرداد – اوایل تیر) برگزار خواهد شد. GSMA هنوز اعلام نکرده که آیا این رویداد حضوری خواهد بود یا خیر، اما اگر اروپا بتواند آمار مبتلایان به کرونا را با همین روند، پایین نگ دارد، احتمالاً رویداد کنگره جهانی موبایل هم حضوری برگزار خواهد شد.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *