فهرست بستن

نسل جدید فناوری دوربین هواوی برای محصولات این شرکت معرفی شد

۱۴ فروردین ۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

نسل جدید فناوری دوربین هواوی برای استفاده در محصولات این شرکت از جمله گوشی‌های هوشمند هواوی با پیشرفت‌هایی قابل توجه معرفی شد.

شرکت فناوری هواوی، به عنوان یکی از پیشروترین سازندگان محصولات الکترونیکی در چین، میزبان یک رویداد خبری در جوهای بود که در آن مدیر بخش چشم انداز ماشین آلات این کمپانی از سه فناوری جدید رونمایی کرد.

نسل جدید فناوری دوربین هواوی

فناوری‌های SuperColor و SuperCoding و AI Turbo به همراه نسل جدید فناوری دوربین هواوی همگی دستاوردهای تازه این شرکت چینی بودند که در رویداد این شرکت در جوهای معرفی شدند. “Cube” یک دوربین دو چشمی تمام رنگی مجهز به هوش مصنوعی است که حسگر فوق حساس RGBW، کاهش نویز ویدیویی در لحظه DNN ISP و فناوری‌های AI HDR و Deblur را در بر می‌گیرد.

فناوری دوربین هواوی AI Ultra-Light Camera 2.0 با یک الگوریتم و سیستم تشخیص به‌روز شده از طریق الگوریتم شبکه یادگیری عمیق، دقت بالاتری را ارائه می‌کند. نور مکمل هوشمند نیز ارتقاء یافته و در تمام ساعات شبانه روز به صورت خودکار تنظیم می‌شود.

نسل جدید فناوری دوربین هواوی

نسل جدید فناوری دوربین هواوی

فناوری AI Dual-Spectrum Thermal Imaging Camera 2.0 نیز به مسافت بیشتری دست پیدا کرده، یک صحنه با آتش‌بازی را زودتر تشخیص می‌دهد و به لطف ارتقاء پیدا کردن توان محاسباتی می‌تواند از مسافت بیشتری یک صحنه آتش‌بازی را تشخیص دهد.

فناوری Eco Camera 2.0 ترکیبی از روش‌های توزیع توان چندگانه با ظرفیت ذخیره انرژی بیشتر، فعال شدن انعطاف‌پذیرتر از راه دور بر اساس تقاضا و دامنه حساسیت گسترده‌تر را ارائه می‌:ند.

فناوری Intelligent Video Storage IVS3800 2.0 از تکنولوژی SuperCoding برای ذخیره داده‌های ارزشمندتر استفاده می‌کند و دارای فناوری الاستیک EC در مقیاس بزرگ است که به الگوریتم ساختارمند چهار در یک AI Turbo متکی است. در سمتی دیگر این فناوری با استفاده از SuperCoding به بازار Cloud AI هواوی متکی است.

فناوری Holographic Interaction Solution 2.0 از دسترسی به تمام عناصر دستگاه،‌ غیرانسانی و انسانی استقبال می‌کند و کنترل سیگنال را بهینه می‌کند. این فناوری همچنین با چندین فرم تقاطع از جمله Cross ،T-Shaped ،X-Shaped ،Y-Shaped ،Overpass و Super-Large Intersection سازگار است.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *