فهرست بستن

نسخه دو سیم کارت آیفون ۲۰۱۸ تنها شامل حال چینی‌ها می شود!

اخیرا اپل با انتشار بتا iOS 12 به شکلی نسخه دو سیم کارت آیفون ۲۰۱۸ را لو داد. این افشا می تواند مهر تاییدی بر عرضه نسخه دو سیم کارت نسل جدید آیفون باشد، قابلیتی که برای اولین بار در گوشی‌های هوشمند آیفون اپل قابل مشاهده است.

متاسفانه در نسخه بتا و دیگر گزارش‌ها دقیقا مشخص نیست آیا می‌توان در تمامی مدل‌های آیفون ۲۰۱۸ شاهد قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت بود یا خیر. براساس آخرین گزارش‌ها کوپرتینویی‌ها تصمیم گرفتند نسخه دو سیم کارت را انحصاری یکی از بازارهای بزرگ صنعت کنند.

به گزارش وب‌سایت ۹to5Mac، قرار است تنها نسخه ۶٫۱ اینچی آیفون ۲۰۱۸ با نمایشگر LCD به قابلیت دو سیم کارت مجهز شود و این اسمارت‌فون نیز برای بازار چین در نظر گرفته شد. البته نسخه ۶٫۱ اینچی آیفون ۲۰۱۸ در بازارهای دیگر نیز به فروش خواهد رسید اما خبری از قابلیت پشتیبانی دو سیم کارت همزمان نخواهد بود.

باید بیان کرد این گزارش جدید متفاوت از اطلاعات افشا شده توسط تحلیلگر مشهور مینگ چی کو است. کو پیشتر در گزارشی اعلام کرد اپل می‌خواهد تنها نسخه ۶٫۵ اینچی آیفون را با این قابلیت عرضه کند. با این حساب خبری از نسخه دو سیم کارت آیفون ۲۰۱۸ برای بازارهای مختلف نخواهد بود و تنها شهروندان چینی‌ می‌توانند نسخه دو سیم کارت آیفون ۲۰۱۸ را خریداری کنند.

در اخباری مرتبط اپل سپتامبر سال جاری طی رویدادی اختصاصی محصولات جدید خود از جمله سه مدل آیفون ۲۰۱۸ را معرفی می‌کند.

بازدید: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.