فهرست بستن

نحوه مسدود کردن شماره ‌های ناشناس در گوشی‌های اندرویدی

مسدود کردن شماره ‌های ناشناسمسدود کردن شماره ‌های ناشناس

۲۴ شهریور ۹۹ ساعت ۱۵:۳۷

در این ویدئو نحوه مسدود کردن شماره ‌های ناشناس در گوشی‌های اندرویدی را طی چند مرحله بسیار ساده به شما آموزش می‌دهیم.

خیلی از مردم روش صحیح مسدود کردن شماره ‌های ناشناس که باعث مزاحمت می‌شوند را نمی‌دانند. در صورتی که این کار طی چند مرحله ساده انجام می‌شود. با گجت نیوز همراه باشید تا در این ویدئو نحوه مسدود کردن شماره های ناشناس در سیستم اندروید را به شما آموزش دهیم.

بسیاری از شرکت‌های تبلیغاتی و یا اپراتور‌های متفاوت روزانه با شماره تلفن‌های زیادی تماس برقرار می‌کنند تا محصولات و یا خدمات خود را تبلیغ کنند که این امر ممکن است باعث مزاحمت برای شما شود. همچنین بسیاری از افراد تمایلی به پاسخگویی به شماره تماس‌های ناشناس را ندارند به همین علت قابلیتی برای تلفن‌های همراه اندروید طراحی شده است که با استفاده از آن می‌توانید از تماس هرگونه شماره تماس ناشناسی با خط تلفن خود جلوگیری کرده و شماره‌های ناشناس را بلاک یا مسدود کنید.

با این حال انجام این کار در برخی سیستم‌های اندروید به آسانی امکان پذیر نیست. اگر تلفن همراه شما از آن دسته تلفن‌های همراه است که اجازه مسدود کردن کامل مخاطبان و شماره تماس‌های ناشناخته را به شما نمی‌دهد، می‌توانید از اپلیکیشن‌های کمکی استفاده کنید. این اپلیکیشن‌ها با روش‌های متفاوتی خط تلفن شما را از شر چنین تماس‌هایی در امان نگه می‌دارند. در این ویدئو ما  یکی از این اپلیکیشن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا با استفاده از آن شماره‌های ناشناس را در تلفن همراه اندروید خود مسدود کنید.

آموزش مسدود کردن شماره ‌های ناشناس

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *