فهرست بستن

نتفلیکس سرانجام حق پخش فیلم The Woman in the Window با بازی ایمی آدامز را خریداری کرد

فیلم The Woman in the Window (زنی پشت پنجره) یکی از قربانیان شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا بود که اکران آن تا مدت زمان نامشخصی عقب افتاد. پس از آن در مرداد امسال خبری منتشر شد مبنی بر اینکه نتفلیکس در تلاش است تا حق پخش این فیلم را از والت دیزنی و استودیوی قرن بیستم خریداری کند، اما از آن زمان اخبار بیشتری منتشر نشد تا اکنون طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرانجام وضعیت فیلم زنی پشت پنجره مشخص شده است. طبق خبری که EW منتشر کرده، نتفلیکس رسما حق پخش فیلم The Woman in the Window را خریداری کرده است و این فیلم قرار است در نیمه اول سال ۲۰۲۱ از این سرویس استریم منتشر شود. 

علاوه‌براین، جو رایت، کارگردان این فیلم نیز تایید کرد که قرار است بخش‌هایی از فیلم The Woman in the Window دوباره فیلم‌برداری شود تا بخش‌هایی که در نمایش‌های آزمایشی باعث گیج شدن افراد شده بود، در آن اصلاح گردد که البته فیلمنامه نیز در طول این مدت دوباره بازنویسی شده و اکنون تیم تولید در حال آماده شدن برای فیلم‌برداری بخش‌های مورد نظر فیلم هستند. فیلم The Woman in the Window پیش از این قرار بود در پاییز سال گذشته اکران شود و سپس اکران آن تا بهار امسال عقب افتاد. نمایش آزمایشی فیلم «زنی پشت پنجره» که درواقع آخرین فیلم تولید شده توسط فاکس 2000 است، با بازخورد ضعیفی مواجه شده و بسیاری از کسانی که فیلم را تماشا کرده‌اند،‌ گفته‌اند که بخش سوم فیلم گیج کننده و بیش از حد مبهم بوده است.

فیلم The Woman in the Window به کارگردانی جو رایت، داستانی زنی با بیماری آگورافوبیا را دنبال می‌کند که از مکان‌های باز ترس دارد و به همین دلیل به‌تنهایی در نیویورک در حال زندگی است. در ادامه او شروع به جاسوسی از همسایگان خود می‌کند و متوجه رفتار خشونت‌آمیز همسایه خود می‌شود. ایمی آدامز، جولیان مور، وایت راسل، گری اولدمن، برایان تایری هنری، آنتونی مکی و ماریا بوزمن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Woman in the Window حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *