فهرست بستن

نامه خداحافظی بنیانگذار وان پلاس و قطعی شدن تصمیم ترک او!

هفته گذشته در خبرهای اعلام شد کارل پی، یکی از دو بنیان‌گذار شرکت OnePlus قصد ترک این شرکت را دارد. حالا نامه خداحافظی بنیانگذار وان پلاس مهر تأییدی بر این موضوع زده و به نظر می‌رسد که شایعات هفته گذشته حالا به واقعیت پیوسته است. Carl Pei با انتشار نامه‌ای در انجمن وان‌پلاس، ضمن تأیید موضوع از این مجموعه خداحافظی کرده است.

بیشتر بخوانید: ماجرای خروج بنیانگذار وان پلاس از این شرکت پس از 6 سال

متن نامه خداحافظی بنیانگذار وان پلاس

بعد از نزدیک به 7 سال حضور در وان‌پلاس من تصمیم سختی برای خداحافظی گرفتم.
من با گذراندن زمانی زیادی در اینترنت، تولید محصولات و انجمن‌ها بزرگ شدم. دیدن اینکه ایده‌های درون ذهن یک نفر می‎تواند به واقعیت تبدیل شود و بر روی زندگی مردم تأثیرگذار باشد، لذت زیادی در من ایجاد می‌کرد و من از همان ابتدا می‌دانستم که این مسیر پیش روی من است.
جهان در سال 2013 به برند دیگری برای گوشی هوشمند نیاز نداشت. اما ما روش‌های برای انجام بهتر این کار را دیدیم و تصمیم گرفتیم که محصولات بهتری تولید کنیم. محصولات ما با قیمت‌های مناسب‌تر در اختیار کاربران قرار گرفتند. حالا امروز، وان‌پلاس یک بازیگر قدرتمند در گوشی‌های هوشمند پرچمدار به حساب می‌آید. با خط تولید جدید نورد، این موفقیت در بخش‌های جدید بازار نیز ادامه خواهد یافت.
با شروع 24 سالگی، وان‌پلاس آغاز شد، جاییکه من در آن بیشتر دهه 20 را گذراندم و رشد کردم. از مصاحبه عصبی با اولین کارمندم تا مواجه شدن با شرایط سخت معرفی اولین محصول روی صحنه و یادگیری چگونگی مدیریت آن، این یک سفر واقعی بود. چیزهایی که ما بدست آوردیم و آموختیم، من نمی‌توانم ماجراجویی با ارزش‌تر از این را تصور کنم.
جامعه ما حتی پیش از آنکه محصولی داشته باشیم به ما پیوست، زمانیکه همه چیز در حد جاه طلبی و ایده بود. از حضور هزاران نفر برای قرار خوردن بستنی با من، حضور هزاران نفر در مراسم رونمایی و خرید میلیون‌ها محصول از ما در سراسر جهان؛ می‌خواهم از همه شما برای آنکه در طول این سال‌ها به ما باور داشتید، تشکر کنم.

و تیم وان‌پلاس. افراد فوق‌العاده‌ای که من خوش شانس بودم تا در کنار هم می‌جنگیدیم. دوستی‌هایی که من در اینجا پیدا کردم، ارزشمندترین قسمت‌‌های این سفر بود. با آنها این شرکت در دستان توانمندی است.
من از پت بی‌نهایت سپاسگذارم که به این بچه بدون هیچ مدرک دانشگاهی و فقط با یک رویا شانس داد. اعتماد، آموزش‌ها و رفاقت او هرگز فراموش نمی‌شود. مرسی برای بهترین شانس زندگیم.
هرگز از اینکه به احساسم اعتماد کردم، پشیمان نشدم و این بار هم فرقی ندارد. در سال‌های گذشته وان‌پلاس تنها نقطه تمرکز من بود و همه چیز در جایگاه بعد قرار داشت. من به دنبال این هستم که کمی از این فشردگی خارج شوم و با خانواده و دوستانم باشم. پس از آن به دنبال خواسته قلبیم بروم.
قدردان شما
کارل”

حالا باید دید که با این تصمیم کارل پی، وان‌پلاس چه مسیری را دنبال خواهد کرد و پس از گذراندن دوره استراحت به سراغ چه پروژه‌ای خواهد رفت.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *