مینیون‌ها هوش مصنوعی را به سخره گرفتند! [تماشا کنید]

minions and mocking aii generated images 65ca4e5e381b5915be4f3104

در جریان برگزاری مسابقه‌ی قهرمانی فوتبال آمریکایی، تبلیغ جدیدی از انیمیشن Despicable Me 4 منتشر شده است که به هوش مصنوعی و حواشی آن اشاره می‌کند.

در تیزر کوتاه Despicable Me 4 که با حضور مینیون‌های دوست‌داشتنی و البته اعصاب‌خردکن شروع می‌شود، تصاویر مختلفی به‌نمایش درمی‌آیند که ظاهر غیرطبیعی دارند: از زنانی با چند پا در حال انجام ورزش یوگا تا دو دست با تعداد انگشتان زیاد، نمایی از اشخاص در حال خوردن ماکارانی خام و تصویری از دو اسب‌سوار با اسبی بدون دست‌وپا.

راوی تبلیغ به این موضوع اشاره می‌کند که هوش مصنوعی در حال تغییر دیدگاه ما راجع‌ به جهان است و با استفاده از این ابزار، آینده‌ی ما در دستان خوبی قرار می‌گیرد.

هم‌زمان با این بخش، نمای دوربین عقب می‌رود و واقعیت بزرگی فاش می‌شود: هوش مصنوعی در کار نیست و تمام تصاویر را میلیون‌ها مینیون ایجاد کرده‌اند.

مقاله‌های مرتبط

این تبلیغ به اشتباهات بزرگی اشاره می‌کند که هوش مصنوعی و مدل‌های زبانی بزرگ در تولید تصاویر دارند و به ساخت تصاویری غیرطبیعی و غیرواقعی منجر می‌شوند. این اشتباهات در حال بهبود هستند؛ اما تا رسیدن به نتیجه‌ای ایدئال و طبیعی، فاصله زیادی دارند.

Adblock test (Why?)

منبع خبر


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.