فهرست بستن

موس بی سیم 280 HP در نمایشگاه CES رونمایی شد

همانطور که مطلع هستید، نمایشگاه CES امسال نیز آغاز شده و شرکت‌های مختلف در آن محصولات جدید خود را به نمایش گذاشته‌اند. ماوس جدید HP 280 نیز یکی از همین محصولات است اما از شرکت HP انتظار نمی‌رفت که موس هم تولید کند. موس بی سیم 280 HP با دوام باتری 18 ماهه، 90٪ کاهش نویز در دکمه‌های سمت چپ و راست و همچنین اتصال مطمئن از طریق دانگل بی‌سیم 2.4 گیگاهرتزی یک محصول با کیفیت را به شما ارائه می‌دهد.

هنگام صحبت در مورد موس‌های تجاری، دو ویژگی اساسی حائز اهمیت است و بسیاری از شرکت‌ها به دنبال آن هستند: 1 –  اطمینان داشتن نسبت به عملکرد دکمه‌های آن 2 – عملکرد بی صدا. گرچه هنوز نمی‌توانیم بگوییم HP 280 جدید چقدر قابل اعتماد است (متأسفانه، در بیانیه مطبوعاتی رسمی این شرکت جزئیاتی در مورد سوئیچ‌های استفاده شده و طول عمر مورد انتظار آنها ارائه نشده است)، اما به نظر می‌رسد که شرکت HP از بهترین قطعات خود استفاده کرده‌ است.

جزئیات سخت افزاری موس بی سیم 280 HP

HP بدون افشای جزئیات مربوط به نویز عملکرد چرخ پیمایش (اسکرول) (که در اکثر مو‌س‌ها معمولاً بی‌صدا است)، نشان داده که موس بی سیم 280 بی‌صدا “در دکمه‌های چپ و راست 90٪ کاهش صدا دارد” و طراحی ارگونومیک آن راحتی بسیار خوبی را برای استفاده‌های طولانی فراهم می‌کند. میزان حساسیت این موس نیز از جزئیات دیگری است که ظاهراً از آن چشم پوشی شده است، اما انتظار می‌رود که حساسیت آن حداکثر 1600 نقطه در اینچ باشد که قطعا برای اکثر کاربران اداری زیاد هم هست. عمر باتری آن هم  بسیار عالی برآورد شده و حداکثر 18 ماه با استفاده منظم از آن دوام می‌آورد. دانگل بی‌سیم 2.4 گیگاهرتزی آن را هم می‌توان در داخل موس جاگذاری کرد تا در هنگام سفر مشکلی نداشته باشید.

ماوس بی سیم HP 280 به پورت USB-A برای اتصال نیاز دارد و با سیستم عامل‌های Windows (7 به بالا) و Mac OS (10.1 به بعد) کاملاً سازگار است. اطلاعات قیمت و زمان عرضه این محصول هنوز مشخص نشده است.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *