فهرست بستن

موس بازی Mad Catz با سوئیچ داکوتا – نسل جدید موس‌های بی‌سیم

همانطور که باخبرید، نمایشگاه CES امسال آغاز شده و شرکت‌های مختلف در حال ارائه فناوری‌های جدید خود هستند. شرکت Mad Catz، سازنده قدیمی لوازم جانبی بازی نیز در جریان نمایشگاه CES روز دوشنبه، دومین موس بازی جدید خود را در همین هفته رونمایی کرد. برای جزئیات بیشتر موس بازی Mad Catz با سوئیچ داکوتا با ما همراه باشید.

ویژگی‌های سخت افزاری موس بازی Mad Catz با سوئیچ داکوتا

سوئیچ‌های داکوتا از فناوری جدید تشخیص سیگنال برای پردازش دقیق ثبت سیگنال استفاده می‌کنند. این موضوع به نوبه خود “سرعت پاسخ (عکس العمل) سوئیچ را (در دو میلی ثانیه) تسریع می‌کند” و همچنین گفته می‌شود که به حفظ  این دقت پاسخگویی در طول زمان کمک می‌کند. این سوییچ با حذف یک فنر در داخل بدنه موس وزن و پیچیدگی ساختاری آن را کاهش می‌دهد. طبق گفته شرکت Mad Catz، زمان پاسخ سوئیچ‌ها 60 درصد سریعتر از “سایر” سوئیچ‌های مکانیکی است.

موس بازی Mad Catz با سوئیچ داکوتا ، خفاش 6+ نام دارد. این محصول یک موس دو محوره سیمی است که یک سنسور نوری PixArt PMW3389 با حساسیت 16000 DPI (شتاب 400 اینچ در هر ثانیه ، شتاب 50G) را برای کاربر آماده کرده است. علاوه بر تکیه گاه‌های کف دست و اطراف موس، این موس 10 دکمه‌ای می‌تواند حداکثر پنج تنظیم دلخواه کاربر برای هر دکمه را ذخیره کند.

شرکت Mad Catz از اواخر دهه 80 فعالیت داشته است اما چند سال پیش و در دوران رکود و شرایط سخت مجبور شد تا در اوایل سال 2017 طرح ورشکستگی خود را به سرمایه‌داران خود ارائه دهد. پس از آن و با کمک‌های مالی چند بنیاد گوناگون، این شرکت از سال 2018 فعالیت خود را مجددا آغاز کرد و حال می‌بینیم که چندین محصول جدید نیز برای عرضه آماده کرده است.

تاریخ عرضه این محصول از اوایل فوریه آغاز می‌شود اما در مورد قیمت هر یک از این مدل‌ها خبری منتشر نشده است.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *