فهرست بستن

مقایسه دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا با آیفون ۱۲ پرو مکس، نوت ۲۰ اولترا و پیکسل ۵ (انتخاب با شما است)

۳۰ بهمن ۹۹ ساعت ۲۰:۲۰

در مقایسه دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا با آیفون ۱۲ پرو مکس، نوت ۲۰ اولترا و پیکسل ۵ شما بگویید کدام گوشی عکس بهتری را ثبت کرده است.

در حال حاضر گلکسی اس ۲۱ اولترا – Galaxy S21 Ultra برترین اسمارت فون سامسونگی شناخته می‌شود که روی خط تولید قرار دارد. این پرچمدار کره‌ای برای نیمه اول سال ۲۰۲۱ روانه بازار شده و انتظار داریم در برابر پرچمداران سایر کمپانی‌ها بتواند عرض اندام کند، چرا که از تکنولوژی جدیدتری نسبت به سایرین برخوردار شده و سامسونگ سرمایه‌گذاری و تبلیغات زیادی روی ماژول دوربین این گوشی انجام داده است.

مقایسه دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا با رقیبان قدرتمندی همچون آیفون ۱۲ پرو مکس – iPhone 12 Pro Max به عنوان قوی‌ترین آیفون موجود در بازار، گوگل پیکسل ۵ – Google Pixel 5 به عنوان پرچمدار بهینه‌سازی‌های نرم افزاری دوربین و همچنین گلکسی نوت ۲۰ اولترا – Galaxy Note 20 Ultra به عنوان پرچمدار پیش از اس ۲۱ اولترا انجام خواهد شد تا ببینیم آیا تکنولوژی جدیدتر واقعا در کیفیت تصاویر موثر است یا خیر.

به منظور قضاوت عادلانه و به دور از جانب‌داری، تصمیم گرفتیم تا در قالب یک نظرسنجی عملکرد دوربین پرچمداران فعلی بازار را زیر سوال ببریم و نظر شما کاربران گجت نیوز را درباره کیفیت این عکس‌ها بسنجیم. در ادامه با استفاده از هر چهار گوشی عکس‌هایی در مکان‌ها و شرایط نوری مختلف گرفته شده‌ تا پتانسیل دوربین گوشی‌ها مشخص شود؛ البته امکان زوم روی عکس‌ها بدون افت کیفیت وجود دارد تا با دقت و جزییات بیشتری بتوانید آن‌ها را ببینید. در فایل تصاویر هیچ‌گونه اطلاعات EXIF (اطلاعات مربوط به دیوایس، زمان و مکان عکس) وجود ندارد تا تمرکز اصلی روی کیفیت تصاویر باشد. همانطور که مشاهده می‌کنید فعلا مشخص نیست که هر عکس توسط دوربین کدام گوشی ثبت شده و نتیجه پس از یک هفته و پایان نظر سنجی مشخص خواهد شد.

صحنه اول: زمین بازی

صحنه دوم: زوم سه برابری

صحنه سوم: دختر رنگین کمان

صحنه چهارم: غروب خورشید

صحنه پنجم: ورودی فروشگاه

صحنه ششم: عروسک

صحنه هفتم: حالت شب

صحنه هشتم: حالت شب متفاوت

صحنه نهم: سلفی

صحنه دهم: حالت شب در خیابان

به نظر شما کدام تصاویر کیفیت بهتری نسبت به دیگران دارند؟ پذیرای دیدگاه‌های شما در بخش نظرسنجی و کامنت‌ها هستیم. در روزهای آینده نتایج مربوط به نظرسنجی را در همین مطلب به روز رسانی خواهیم کرد، بنابراین با گجت نیوز همراه باشید تا متوجه شوید کدام گوشی‌ها بیشترین رای را از آن خود کرده‌اند.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *