فهرست بستن

مقایسه تست سقوط iPhone 12 Pro Max با Galaxy Note 20 Ultra

برای مقایسه دستگاه ها، بهتر است مشخصاتی نزدیک را در شرایطی که روی تست تاثیر می گذارد؛ انتخاب کنیم. مثلا گلکسی نوت ۲۰ اولترا باید با آیفونی تقریبا به همان بزرگی مقایسه شود. امروز می خواهیم مقایسه تست سقوط iPhone 12 Pro Max با Galaxy Note 20 Ultra را داشته باشیم. اینجا رویارویی گوریلا گلس ویکتوس با سرامیک شیلد و نمایشگر خمیده و شیشه پشتی خمیده با نمونه کاملا تخت است.

تست سقوط iPhone 12 Pro Max

ابتدا اجازه بدهید مقایسه ای بین آیفون ۱۲ پرو مکس و گلکسی نوت ۲۰ اولترا داشته باشیم. در این مقایسه به موارد موثر در تست سقوط خواهیم پرداخت. تصویر زیر مقایسه رودررو فاکتورهای تاثیرگذار در تست سقوط دستگاه هاست:

مقایسه مشخصات Galaxy Note 20 Ultra و iPhone 12 Pro Max

مقایسه مشخصات Galaxy Note 20 Ultra و iPhone 12 Pro Max

همانطور که می بینید، iPhone 12 Pro Max کمی کوچکتر از گلکسی نوت ۲۰ اولترا است. در همین حال دستگاه سنگین تر هم هست، حتی با وجود این اینکه باتری کوچکتری هم دارد. در این بخش می توان گفت مشخصات به نفع گلکسی Note 20 Ultra است.

در بخش پوشش نمایشگر و جنس فریم می توان گفت که استیل ضدزنگ آیفون ۱۲ پرو مکس شاید از آلومینیوم گلکسی نوت ۲۰ اولترا برتر باشد اما درباره جنس محافظ نمایشگر و پوشش قاب پشتی هنوز اطلاع دقیقی ندارم و این تست می تواند موارد بیشتر را برای ما مشخص کند.

در نهایت خمیده بودن نمایشگر و قاب پشتی Galaxy Note 20 Ultra می تواند پاشته آشیل آن در تست سقوط باشد. اپل اما امسال نه تنها به نمایشگر اج نپیوسته بلکه همان شیشه 2.5D که با آیفون ۶ به محصولاتش آورده بود را حذف کرده است.

اما تست سقوط به چه صورت است؟ این ویدیو برای شماست: (طبق معمول شما می توانید برای حمایت از تولیدکننده محتوا، این ویدیو را در کانال یوتیوب منبع مطلب تماشا کنید.)

همانطور که می بینید، با وجود عمکلرد فوق العاده گلکسی نوت ۲۰ اولترا نسبت به نسل های قبلی و دیگر گوشی های اندرویدی اما آیفون ۱۲ پرو مکس یک سطح بالاتر از آن است و مقاومت بهتری نشان می دهد.

نظر شما چیست؟ تست سقوط چقدر در خرید شما تاثیر دارد؟ در کل مقاومت دستگاه جز فاکتورهای شما هست یا با خرید یک قاب از شر آن خلاص می شوید؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *