معرفی اولین سخنگوی دولت در دنیا با هوش مصنوعی!

معرفی اولین سخنگوی دولت در دنیا با هوش مصنوعی!

به گزارش رسانه مدیاتی، ویکتوریا شی، سخنگوی تولید شده توسط هوش مصنوعی در ابتدا توسط وزارت امور خارجه اوکراین استفاده شد و اولین بیانیه رسمی دولت تاریخ با استفاده از آواتار هوش مصنوعی بود.

ما دیدیم که هوش مصنوعی چگونه در حال رشد است، اما آیا تا به حال تصور کرده‌اید که یک دیپلمات هوش مصنوعی داشته باشیم؟ بله درست خواندید! دنیا اولین دیپلمات هوش مصنوعی (AI) خود را دارد که نماینده اوکراین خواهد بود.

ویکتوریا شی، سخنگوی تولید شده توسط هوش مصنوعی در ابتدا توسط وزارت امور خارجه اوکراین مورد استفاده قرار گرفت و اولین بیانیه رسمی دولتی تاریخ با استفاده از آواتار هوش مصنوعی بود. روزالی نومبر، خواننده و اینفلوئنسر اوکراینی که رضایت داد روی این پروژه کار کند، شخص واقعی ویکتوریا شی است.

هر چه او ارائه خواهد کرد، نوشته شده توسط انسان خواهد بود. این وزارتخانه ویدیویی از شی در لباس شرکتی را در X به اشتراک گذاشت. در تلاش برای نشان دادن خود به شکلی واقعی‌تر و انسانی‌تر، مشاهده می‌کنید هنگام معرفی خود به عنوان یک فرد دیجیتال، هم با دست و هم با سر حرکت می‌کند.

بیشتر بخوانید: چه چیزی موتور S58 BMW را بسیار خاص می‌کند؟

هنگام انتشار این ویدئو، آنها نوشتند: “با ویکتوریا شی – نماینده دیجیتال وزارت امور خارجه اوکراین که با استفاده از هوش مصنوعی برای ارائه بروزرسانی‌ها در امور کنسولی ایجاد شده است آشنا شوید!”

وزارت امور خارجه اوکراین برای اولین بار در تاریخ یک شخصیت دیجیتالی ارائه کرده است که به طور رسمی برای رسانه‌ها اظهار نظر خواهد کرد.

معرفی اولین سخنگوی هوش مصنوعی دولت در جهان!

هر یک از اظهارات ویکتوریا دارای یک کد QR ویژه است که به نسخه متنی رسمی در وب‌سایت وزارتخانه پیوند می‌خورد تا نگرانی در مورد دیپ فیک برطرف شود. یک کد QR نیز در فیلم وزارتخانه که در X منتشر شده است دیده می‌شود.

نظرات ویکتوریا در وب‌سایت رسمی وزارت امور خارجه و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی ظاهر می‌شود. تنها ویدیوهای اصلی حاوی بیانیه‌های ویکتوریا آنهایی هستند که حاوی یک کد QR هستند که به صفحه رسمی وزارت امور خارجه با متن بیانیه پیوند می‌دهد.

قابل ذکر است، اظهارات شی فقط شامل یک جزء بصری تولید شده توسط هوش مصنوعی خواهد بود. کاربران انسانی محتوا را می‌نویسند و تأیید می‌کنند. علاوه بر این، این وزارتخانه به صراحت اعلام کرد که شی طرفدار سخنگوی وزارت امور خارجه اوکراین نیست.

Adblock test (Why?)

منبع مطلب


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.